OmiseGo Coin Nedir

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde Melisa tarafından oluşturulan OmiseGo Coin Nedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı OmiseGo Coin Nedir
Konbuyu başlatan Melisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melisa

Melisa

Kurumsal Üye
1 Haz 2018
230
0
0
Çanakkale
Offline
Bugün kripto paralar arasında dikkatimi çeken coinmarketcap lisetesinde 19.sırada yer alarak 16,71 dolardan işlem görmekte olan OmiseGo Coin Nedir? konusuna değineceğim.

Kripto Para Birimleri Nelerdir
Kripto para teknolojinin gelişmesi ile birlikte para alışverişi işlemlerinin kolaylaşması ve daha farklı bir boyut kazanması için ortaya çıkmıştır. İlk zamanlarda birkaç para biriminden oluşan kripto para birimleri zaman içerisinde gelişerek günümüzde 1700’ün üzerinde türe sahip haldedir. Bu neden ile pek çok kripto para birimi olduğu ve bu para birimlerinin avantaj ve dezavantajlarını göz önüne alarak işlem yapmanızda fayda vardır.OmiseGo (OMG) Nedir
OmiseGo, sanal cüzdanlarda kullanılmak için finansal bir teknoloji tasarlayan bir firma olup; ödeme cüzdanı sunan Ethereum altyapılı bir finansal kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tayland merkezli ve Omise adlı bir firma tarafınsan üretilen OMG yeni piyasaya sürülmüş olan bir kripto para birimidir. Kullanıcıların kendi aralarında ödeme ve alışverişi gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

OmiseGo (OMG) Hedefi Nedir
Omise şirketinin piyasaya sürdüğü bir kripto para birimi olan OMG hedefi, bütün herkesin kendi finansal yapısını yönetmesini sağlamak için mevcutta olan finans kurumlarına ölümcül bir etkide bulunmaktır. Böylece bankacılık sektörü, bankaların elinden alınarak herkesin kendi finansal yönetimini kendisinin sağlamasına olanak tanınmış olunacaktır.

OmiseGo Blockchain Borsası Nedir
Birbirine bağlı blok zincir yapımı prensibinden yararlanan performanslı bir sistem olarak tasarlanan ağ ile varlık destekli blok köprü ağ geçidi sağlanmaktadır. Böylelikle likidite sağlayıcı mekanizma ve merkezi olmayan bir blockchain borsa ortamı sunulmaktadır.

OmiseGo (OMG) Özellikleri Nelerdir
OmiseGo, pek çok özelliğe sahip bir kripto para birimidir. Kişilere kendi finansal yapısını yönetme özgürlüğünü sağlamayı hedefleyen platform, bu niteliğini gerçekleştirmek üzere pek çok niteliği kullanıcılarına sunmaktadır. Bu kendine özgü özellikleri ile diğer kripto para birimleri arasında ön plana çıkan OmiseGo coinin özellikleri aşağıdaki gibidir:
Sürekli Nakit Pompalayan Mekanizma İle Yatırım
OmiseGo, sürekli nakit pompalayan mekanizması ile ön plana çıkmaktadır. Böylece herhangi bir nakit sıkışıklığı olmadan özgürce işlem gerçekleştirme olanağı sağlanmaktadır. Bu mekanizma OmiseGo kullanıcılarına işlem özgürlüğünün yanı sıra, aynı zamanda akışkan ve hızlı işleyen bir mekanizma da sunmaktadır.

Varlık Tabanlı Blok Zincir Gateaway
Varlık tabanlı blok zincir gateaway ile birbirine bağlı blok zincir prensibi uygulanarak kişilerin ihtiyaç duydukları dijital para sanal platformu sağlanmaktadır. Bu blok zincir sayesinde hızlı ve akışkan bir dijital para sanal platformu ile OmiseGo, diğer kripto para birimleri içerisinde ön plana çıkmaktadır.

Merkezsiz Altyapı Özelliği
Merkezsiz altyapı özelliği ile herkese ait, ortak bir platform üzerinden işlem yapılması olanaklı kılınmaktadır. Böylece özgürce işlem yapılarak, kişilerin kendi finansal yapısını yönetmesine olanak sağlayan bir sistem oluşturulması hedeflenmektedir.

Ölçeklenebilir ve Herkese Açık Blok Zincir Niteliği
Bu özelliği ile kullanım kolaylığı ve mekanizmanın akışı sağlanmaktadır. Herkese açık blok zincir, eşitlik ve doğrudan ulaşım sağlamakta böylece kullanıcılara ihtiyaç duydukları dijital para sanal platformunu sunmaktadır.

Otomatik Takas Merkezi ve Mesajlaşma Ağı Özelliği
Bu özelliği ile OmiseGo takas işlemleri ve mesajlaşma ağında hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirmenizi olanaklı kılmaktadır. Hızlı erişim özelliği ile işlemlerini en kısa zamanda ve en kolay şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yüksek Performans Sunma
Birleştirilmiş blok zinciri ile OmiseGo son derecede yüksek bir performans sistemi sunmakta ve bu sistem blok zinciri yapısını güçlendirmeye yaramaktadır.

Kendi Finansal Yapınızı Yönetebilme
OmiseGo, ilk ortaya çıkış amacını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu da bankaları aradan çıkararak kişilerin kendi finansal yapıları üzerinde denetim, yönetim etkisine sahip olmalarını sağlamaktır. Böylece hiçbir aracı kurum ve ücret olmadan kişiler sadece sistemin kurallarına uyarak işlem gerçekleştirme özgürlüğüne kavuşacaktır.

Gerçek Zamanlı Ödeme ve Alışveriş İmkanı
OmiseGo, kullanıcılarının kendi aralarında alışveriş ve ödeme işlemlerini gerçek zamanlı olarak gerçekleştirmelerini olanaklı kılan bir platform sağlamaktadır. Böylelikle kullanıcılara finansal özgürlük ve işlemlerde kolaylık sağlanmaktadır.

OmiseGo Nereden Satın Alınır
Kripto para birimlerinin satın alınabileceği pek çok sanal platform ve web sitesi mevcuttur. Bunlara örnek vermek gerekise; Binance, Huobi, OKEx, Bithumbi, IDAX ve Bittrex gibi popüler borsalar da işlem görmektedir.Bu platform ve web siteleri içerisinden güvenilir olan kullanım kolaylığı sunan ve en önemlisi fee ücreti ile çekim sınırının makul olduğu borsalardan omisego fiyatı hakkında bilgi sahibi olarak; omisego satın alabilirsiniz.(Binance ve Bittrex borsalarını önerebilirim) Omisego satın alacağınız platforma karar verirken, platformun güvenilir olduğundan emin olmanız satın alma işleminin güvenilir bir şekilde gerçekleşmiş olmasını ve ileride hiçbir sıkıntı yaşamadan işlem yapabilmenizi olanaklı kılacaktır. Bu neden ile muhakkak, güvenilir platformlardan omisego coin satın alma işlemini gerçekleştirmeye özen gösterin.OmiseGo coini satın almak için diğer konularımda da bahsettiğim gibi Türk borsalarından(BTCTURK, Koineks ve Paribu gibi) Bitcoin alıp OmiseGo'nun işlem gördüğü borsaya Bitcoininizi transfer edip OmiseGo coin'i satın alabilirsiniz.Bu işlemi aynı Bitcoin de yaptığınız gibi Ethereum alarak OmiseGo coin'in işlem gördüğü borsaya transfer ederek OmiseGo coinine sahip olabilirsiniz.İyi Forumlar.