Nvuti İle Rublenizi 100Katına Kadar Katlayın

9 May 2018
4
0
0
Selamlar Arkadaşlar Bügün Sizlerle tekrardan Güzel Bir Para Kazanma Sitesi İle karşınızdayım .

Bu Site Bir Rus Sitesidir Ve Ödemelerini Kesinlikle Yapmaktadır Sitemizin Adı Nvuti İsteyenler Benim Ref Linkimden yani Buradan Kaydolabilr https://nvuti.win/?i=183338

İlk Öncelikle Belirtmek İsterimki Bu Bir Şans Oyunudur Ucunda Kaybetmekte Var Kazanmakta Ben geçenlerde 160Rublemi Atıp Bu siteye Kaybetmiştim Bugün Bir Tane Siteden 3Ruble Çekip Şansımı Deniyeyim Dedim Ve Dün Birçok Video İzledim Bir Kaç taktik Öğrendim Ve 3Rubleyi Şuan 360Ruble Yapmış Bulunmaktayım Şimdi Sizlerede Taktiği Anlatmak İstiyorum Bunlarda Kanıtlar

3Ruble İle yaptığıma Dair

Buda Hesabımdaki Şuanki Bakiye

Buda Talep Ettiğim Ödemeler 1Saat İçerisinde Yatırırlar Diye Düşünüyorum

Taktiklere Geçelim
1-Eğer Ufak Bir Mebla İle Başlıcaksanız Örnek 2Ruble İle Başlıcaksanız Oyunu Boyutu Yerine 1 Kazanma Oranına İse 82 Yazmanız Ve Hep Sadece Daha Az demeniz Böyle Böyle Paranızı Katlarsınız Ve Boyut yerini Artırırsınız

2-Rublenizi 50-60Mı Yaptınız 1Ruble Atın 80 Oranla Yanlış Diyene kadar Yanlış dedikten Sonra 1Tane Doğru bulup Bütün Paranızı Oyunu Boyutu yerine Koymanız Ve Kazanma Oranını 95 Yapıp 4Kez üst Üste Büyük diyip 2kere Küçük Diyin Ve bu taktiği Tekrar Tekrar Uygulayın Yakma İhtimalı Çok Düşük Ama şansınıza Bağlı Diyebilirim

Şimdi Tekrardan Belirtmek istiyorum Bu oyun Bir şans Oyunudur Ve Şansınız Varsa paranızı Benim Gibi 100 Katına Katlıyabilirsiniz Ben Para Atmak istemiyorum Bu sisteme diyecek Arkadaşlara Youtube Birçok Bedava Ruble kazanma Konuları Var ordan ruble kasıp Bu sisteme Atabilirsiniz

Kayıt LİNKİ : https://nvuti.win/?i=183338

Bu Yazıyı Yazmak 20DK Mı aldı Bir Teşekkürü Çok Görmezseniz Ve Refimden Kaydolursanız Çok Mutlu Olurum

Ödemelerim Yapılınca Konuyu Güncelleyeceğim Güveniniz İçin

Bu arada Konu Daha önce bir Arkadaş tarafından Açılmıştı Fakat Detaylı deildi Ben daha detaylı Bir şekilde anlatmaya Çalıştım Konum Silinmezse sevinirim Ve Fotoğraflar Bana Aittir

Aldigim odemeler

2.Kanıt