Nusrat Apk - Nusrat Mayın Gemisi Oyunu

Superisi

Banned
17 Ocak 2018
103
0
0
ankara
www.oyungemisi.com
Çanakkale zaferini yaşatan tarihi bir oyun Nusrat apk! Çanakkale savaşında destan yazan tarihi gemimiz Nusrat ile o tarihi sizde hissetmek istemez misiniz? Gençlik ve spor bakanlığının da desteklediği Türk yapımı Nusrat mayın gemisi oyunu sizler için indirabi arşivinde yerini aldı. Atalarımızın hangi şartlar altında savaştığını gerek müzikleri gerek hikayesi ile başarılı bir şekilde o duyguyu hissettiren Nusrat mayın gemisi oyununu her Türk kesinlike oynamalı.

Oyun içerisinde farklı bölümler yer alıyor her bölümde farklı cephelerde savaşacak ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksanız. Bazı bölümlerde mayın gemisi ile mayın döşeyecek bazı bölümlerde gelen düşmanlara karşı savaşacaksınız.

Ses ve hikaye bakımından oldukça başarılı olan nusrat oyunu grafik kalitesi olarak düşük bir seviyeye sahip olsada uygulama kısa süre içerisinde milyonlarca indirmeye ulaşmış ve dünya çapnda popülerleşmiş durumda. Grafik kalitesinin de nusrat oyununu oynayıp destekledikçe zaman içerisinde geliştirileceğini düşünüyoruz.

Tarihimizi yansıtan oyunları seviyorsanız sizde indirabi aracılığıyla nusrat apk indir dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunu oynarken tarihimiz aklınıza gelecek ve tüyleriniz diken diken olacak. Tüm android oyun ve uygulamalar için indirabi yi takipte kalın. Keyifli oyunlar dileriz…
 

Benzer konular