Neden ZORUNLULUK var?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şikayetim Var kategorisinde Etnik Esintiler tarafından oluşturulan Neden ZORUNLULUK var? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,097 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şikayetim Var
Konu Başlığı Neden ZORUNLULUK var?
Konbuyu başlatan Etnik Esintiler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gjz0

Etnik Esintiler

Kayıtlı Üye
12 Nis 2018
21
0
0
İstanbul
Offline
Neden illa 20 mesaj girmemiz gerekiyor başlık açmak için? böyle sitenizdeki üye sayısı artacak mı zannediyorsunuz? böyle seo mu olacak?

kusura bakmayın ama bu kriter yüzünden sırf 20 mesajım dolsun yere her yere aynı şeyi yazacağım ve timeline'ı mahvedeceğim.

affedin.
 

admin

Yönetici
WF-Yönetim
7 Kas 2017
228
2
18
webmastersitesi.net
Offline
Öncelikle Merhabalar, Sadece Site Tanıtım Bölümünde 20 Mesaj zorunluğu Getirilmiştir. Onunda Sebep'i Bir cok kişi gelip link cıkışları sağladığı için. O bölümü kaldırmayı düşünüyorduk Sonrasında ise. 20 Mesaj zorunluluğu getirdik Site tanıtım için. Kendi sitelerini paylaşimlarına izin veriyoruz. Ama gidip Günde 10 Tane farklı farklı sitelerin paylaşimlari Sitenin ranklarını etkiliyor. Bize faydası olmayıp siteye zararı olduğunu düşündüğümüz için

ilerki zamanlarda, belki Site tanıtım kategorisini kaldıra biliriz. Örnek sizde tanıtım yapmişsiniz Kensi sitenizi yapmişsiniz buna müsade ediyoruz. Ama gidip günde 10 tane 20 tane site tanıtım Yapılan kullanıcıları uzaklaştırıyoruz o sebepden dolayi. 20 tane limit getirdik Anlayişiniz olacağına inanıyoruz :)
 

Gjz0

Kayıtlı Üye
12 Şub 2018
211
0
0
Ötüken
Offline
Nihayetinde burasıda bir forum sitesi, belli kurallar, disiplinin olmadığı bir bölge inanın çekilmez bir hal alır :)
Ezcümle; hiçbir emek vermeden, (sömürme amaçlı) üye olup site tanıtımını yapıp çıkacak (üyelere) zaten ihtiyacımız yoktur.
İyi forumlar dileriz...