Satış Müthiş Backlink (Seo) Paketleriyle Sitenizin Değerine DEĞER , Gücüne GÜÇ Katın !

21 Kas 2018
8
0
0
www.seotasarim.net
Referans amaçlı kısa süreli indirimli fiyatımızdır.

Çalışma yaptığımız bir sitenin verileri

Örnek Rapor: Dosya Yukle - Dosya Upload

2011 senesinden bu yana çeşitli firmaların web sitesini kurdum, içerik girişi ve seo çalışmalarını yaptım. Son olarak 1 Yıl önce Sosyal Medya Uzmanı olarak özel bir firmada çalıştım. Şuan için Freelance olarak web site kurulum, içerik yazarlığı ve SEO işleri ile ilgileniyorum.

Backlink Nedir ?
Backlink, bir web sitesine, başka web sitesinin verdiği linke verilen isimdir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün içerikler, zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar. Sayfalarınıza açılan bu yeni kapılar, sitenizin arama motorları gözünde değerinin artması anlamına gelir. Bir web sitesi ne kadar kaliteli backlink aldıysa, o kadar kıymetli bir hal alır.

Backlink ve tanıtım çalışmaları manuel olarak hepsi tek tek el ile girilmektedir. Bu sebepten dolayı sitenize doğal bir şekilde backlink almış olacaksınız.

Forum Dışı İletişim: probacklink34@gmail.com

Çalışmalarımız her tür sektör için yapılmaktadır. (Aşağıdaki siteler hariç)

İllagal , kumar, medyum siteleri ve yasal olmayan bütün sitelere çalışma yapmıyoruz.

Çalışma için vermeniz gerekenler

Site adresi
Hedef kelimeler
Tanıtım yazısı

Referanslarımız Diğer sitelerden
Paket raporu teslim alınmıştır. Teşekkürler.
Merhaba sizden paket almıştım sitem birden çoştu. 50 sıra atlamışım 1 haftada. Süper paket almak istiyorum
Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş, güvenebilirsiniz. ayrıca fazla yapılan tanıtımlar için teşekkürler :)
Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş, güvenebilirsiniz.