Mustafa Tunahan Bodur Kimdir?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Blogcular-Genel kategorisinde kalavun54 tarafından oluşturulan Mustafa Tunahan Bodur Kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 42 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Blogcular-Genel
Konu Başlığı Mustafa Tunahan Bodur Kimdir?
Konbuyu başlatan kalavun54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kalavun54

kalavun54

Kayıtlı Üye
10 Şub 2021
3
0
1
Offline
Site Adresi: Mustafa Tunahan Bodur

Site Konusu: Mustafa Tunahan Bodur Kimdir?

Tanıtım ve Açıklamalar: Mustafa Tunahan Bodur, ticari yazılım projelerini yurt dışında da satıp, aktif 1 milyon kullanıcıya erişmeyi hedefleyen bir girişimcidir.

Mustafa Tunahan Bodur Ebsyazilim.com’un kurucusudur. EBS projesini 1 yıl içerisinde 1 milyon aktif kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. Tunahan Bodur 1 ay önce başlattığı projesinin son zamanlarda yoğun ilgi gördüğünü belirtmektedir. EBS yazılımı sayesinde vakit sorunu yaşayan işletme sahipleri fatura, e-fatura ve online depo çözümleri gibi ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Mustafa Tunahan Bodur basına yaptığı açıklamasında, uygulamamız yeni bir uygulama olmasına rağmen 4 aydan uzun süredir üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sosyal medyadaki reklam çalışmalarımızdan sonra da yoğun ilgi gören bir proje haline gelmesini umuyoruz, ifadelerini kullandı.