Muhlis Akkoca Photography

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde MhlsAK tarafından oluşturulan Muhlis Akkoca Photography başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,322 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Muhlis Akkoca Photography
Konbuyu başlatan MhlsAK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MhlsAK

MhlsAK

Kayıtlı Üye
7 Mar 2018
4
0
0
Offline
Muhlis Akkoca Photography, başta düğün, nişan gibi özel günlerin yanı sıra portre fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı ve bebek-çocuk fotoğrafçılığı alanlarında hizmet vermektedir.

Özellikle son yıllarda artan bir trende sahip olan dış çekim düğün fotoğrafçısı ihtiyacına yönelik olarak, tüm bilgi birikimimizi, teknolojik alt yapı ile birleştirerek hayatınızdaki en önemli günleri unutulmaz hale getiriyoruz.

Müşterilerimizin fikirlerini önceden yaptığımız görüşmeler sayesinde alıp, hayal gücümüz ile birleştirdiğimizde yenilikçi ve etkileyici işlere imza atıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığında, çekimlerimiz esnasında çiftimize doğal davranmalarını öneriyoruz ve anın tadını çıkarmaya çalışıyoruz.

Portre fotoğrafçılığında, karşımızdaki modelin karakterini,kişiliğini ve duygularını fotoğraflarla anlatmaya çalışıyoruz.

Doğum fotoğrafçılığında anne-baba adayı ile beraber tüm ailenin heyecanına ortak oluyor, doğum gibi büyük bir mucizeye tanıklık ediyoruz.

Bebek ve çocuk fotoğrafçılığında, hayatımızdaki en önemli varlıklar olan yavrularımızın en masum hallerini çekiyor ve yıllar sonrasına güzel hatıralar bırakıyoruz.

Kısacası tüm fotoğrafçılık alanlarında faliyet göstermeye çalışıyor, İstanbul içerisindeki en kaliteli ve en ucuz hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Önceden yaptığımız görüşmeler sayesinde sizlerin isteklerini dinliyor, bu istekler doğrultusunda çekim stratejimizi belirleyerek istediğiniz konsepte uygun fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için www.muhlisakkoca.com internet adresimizi ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

MhlsAK

Kayıtlı Üye
7 Mar 2018
4
0
0
Offline
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. [MENTION=428]saimhincal38[/MENTION] [MENTION=550]geceninsonu[/MENTION]