MODERATÖR Alımlarımız Başlamiştir.

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net

Merhabalar Webmastersitesi.Net kullanıcıları. Gün geldi devranımız döndü ve Bizlere yardımcı olacak arkadaşlar ( ekip arkadaşları ) arama vaktimiz geldi :)

Şimdi ekip arkadaşımız olmak isterseniz eğerki ve bizlerle birlikte bir yola baş vurup ilerlemek sevgi, saygı cerçevesi içersinde gitmek isterseniz bizler Webmastersitesi.Net olarak buradayız :)

Aradığımız Ekip arkadaşlarımızdan bir kaç dileklerimiz ve isteklerimiz doğrultusunda olacaktir.

Öncelikle Ekip arkadaşımız olacak Ve Webmastersitesi.Net Ailesine katılacak olan arkadaşlarımızdan bir kaç isteklerimiz ve dileklerimiz olacaktir.

Ekip arkadaşımız olacak kişiler, Öncelikle DENEME MOD <<< Adı altında Rütbe verilecektir. Bu rütbe doğrultusunda Sizleri ÜST Yönetim kadromuz ile birlikte takip edeceğiz eğerki gercekten webmastersitesi.Net seven bir DENEME MOD Olursanız Rütbeniz artacaktır :)

Deneme MOD Aday olacak arkadaşlarımızın Görevleri belli başınca bellidir. Ve cok basittir,

Görevler : Yeni gelen kullanıcılarımızın ve Webmastersitesi.Net Ailesine katılan kullanıcılarımızın Açmış olduğu konulara yorum atmak, ve Kullanıcılara yardımcı olmaktir.

DENEME MOD Adayımız , Kendi internet üzerinde bilmiş olduğu bilgileri bizler ile paylaşip Site içinde Kategorilere konu Açarak kullanıcılarımıza ve ailemize bilgileri paylaşip bizleride bilgilendirmesini önermekteyizdir Bu süre zarfı içersinde bilgi alış / verişi sağlamiş bulunulmaktadir.

DENEME MOD Adayımızın : ONLİNE Süresi bilgisayar başında geçirmiş olduğu vakit uzun süre olması gerekmektedir. Uzun Süre online olan DENEME MOD adayımız Siteyle ilgilenmesi gerekmektedir. Günde Ortalama 4 / 5 Saat internette giriyorsa eğerki Siteyle ilgilenip, Kullanıcıların yazmış olduğu SORU Ve SORUNLARDA Yardımcı olması gerekmektedir.

Eğerki İnternette 3 Gün girmezse Ve online Olmazsa Ve Bize bilgi, Verilmezse DENEME MOD'luk otomatikmen Silinir :(

Bizim dileklerimiz isteklerimiz, bu şekilde Kendine güvenen ben yapa bilirim diyen DENEME MOD Adaylarımız Sizler ile çalişmakla gurur duymak istiyoruz :)

Konu Altına Yorum Bıraka Bilirsiniz. PM ( Mesaj yolu ile ) Bize Ulaşa bilirsiniz ve bismillah diyip ondan sonrada Bizimle ekip arkadaşı ola bilir ilk adımı ata bilirsiniz :) Saygılar ve sevgiler dilerim. Hayırlı ve iyi forumlar dileriz.. Webmastersitesi.Net

Moderatör Adaylarımızın Görsel LOGO'SU Bu Şekilde Olmaktadir.. >>>

31 Tem 2018
2
0
0
Değerli Admin öncelikle merhaba,
Çok uzun etmeden kendimi biraz tanıtayım. 2007-2013 yılları arasında önemli sitelerde görev aldım. Bu siteyi de ziyaret ederdim sık sık. Sonra iş güç yoğunlaşınca ara verdim. Ama şimdi tekrar bolca zamanım var. Günde yaklaşık 4-5 saat forumda olabilirim. Forumları da özledim doğrusu. Görev almak isterim. Tecrübeli olmam ve zamanında adminlik yapmış olmam sebebiyle, bir yöneticinin bir deneme moderatör'den, moderatör'den ya da super moderatör'den vb. ne beklediğini zaten biliyorum. Forumun bir parçası olmak isterim.
Saygılarımla...

31 Tem 2018
35
0
0
hocam pm atacağım fakat ne diyeceğim?
Nasıl tanıtmalıyım kendimi?
Kod:
Merhaba ben XXXX XXXX, WebmasterSitesi.NET bünyesine kendi bilgilerimi katıp sizlerin bize sunacağı bilgileri alabileceğimi düşünüyorum. Deneme modluğa başvurmak istiyorum.
Bu tarz bir metinle başvuru yapabilirsiniz. Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu eder.

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net
Değerli Başvurularınız için tesekkür ederiz.. Şuanda Ekibimize Katılan bir kaç arkadaş Bulunmaktadir. Son olarak Ekibimize alacağımız Moderatör ADAY'i olarak 5 Kişi Daha düşünmekteyizdir.. Ondan Sonraki aşamalarda Alımlar durdurulacaktir.

ilginiz ve alakanız için tesekkür ederim, iyi forumlar.