Mobil Onayla Sms Onay Telefon Onay

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Link - Banner Değişimi kategorisinde ersdal tarafından oluşturulan Mobil Onayla Sms Onay Telefon Onay başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 119 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Link - Banner Değişimi
Konu Başlığı Mobil Onayla Sms Onay Telefon Onay
Konbuyu başlatan ersdal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ersdal

ersdal

Kayıtlı Üye
29 May 2018
1
0
1
www.biralbirsat.com
Offline
Merhaba;
Değerli kullanıcılarımızın sosyal medya kullanım alanlarına göre düzenlenen ve hedefleri doğrultusunda +60 ülke, uygun fiyat politikamız ile sizlerin tüm mobil, sms onay hizmetini vermeye başladık.

Öncelikle sizlerin kalite, müşteri standardları gereğince kullanım koşulları ve şartları okuyarak kayıt olmanızı öneriyoruz. Yine aklınıza takılan nasıl kullanabilirim gibi soruların cevapları oldukça basit vede kullanışlı paneli sayesinde modern servisler aktiftir www.mobilonayla.com üzerinden hizmet almak isteyen kullanıcılar sorularınız için satış öncesi SSS (Sıkça Sorulan Soruları) yada whatsapp hattımızı kullanarak sorularını yöneltebilirler.

Canlı Destek üzerinden satış öncesi hizmet vermekteyiz 10:00-02:00 saatleri arasında bilgi alışverişinde bulunmanız mümkündür. Problemler yada sıkıntı yaşadığınız anlarda kullanıcı paneli üzerinden destek bildirimi atmaktan çekinmeyin.

7/24 saat hizmet veren mobilonayla.com tüm Sms onay işlemlerinizi hızla halletmenin en hızlı ve uygun yoludur. Kısa zamanda blog sayfamıza eklenecek olan çeşitli sosyal medya alanlarına ait konularla sizlerin bilgisine bilgi, değer katmak işlerinizde yardımcı olmak misyonumuzdur.

sitemizde kredi kartı ile ödeme sistemimiz aktif olup banka üzerinden havale yapmak istediğiniz takdirde destek bölümünden destek talebi açmanız yeterli olacaktır.

Türkiye'nin en hızlı Sms onay Mobil Onay Telefon onay hizmeti veren firmasıyız. Müşterilerimiz memnuniyetliklerini sürekli dile getirmektedir. Bizde daha da hızlı hizmet vermek için 7/24 canlı desteğimiz aktif bulunmaktadır.SMS ONAY | Yeni Nesil Telefon Doğrulama Sistemi