Moba Oyun Sitesi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Webmaster Genel kategorisinde mobilelegends tarafından oluşturulan Moba Oyun Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,635 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Webmaster Genel
Konu Başlığı Moba Oyun Sitesi
Konbuyu başlatan mobilelegends
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mastertayfun

mobilelegends

Kayıtlı Üye
29 Kas 2018
3
0
0
Offline
Mobile Legends Türkiye
Mobil moba oyunlarından Mobile Legends Bang Bang oyunu en çok oynanan mobil strateji oyunları arasına girmeyi başardı. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan oyun ülkemizde de bir çok kullanıcının tercihi.

Oyun içinde 5v5 sıralı, kulüp, klasik ve özel oyun modları mevcut. Sunduğu grafiklerle de kullanıcıların beğenisini toplayan oyunda elmas sistemi veya biriktirilen savaş puanları ile oyun içi alımlar yapılabiliyor.

Mobil Legends ile ilgili ülkemizde Türkçe kaynak oluşturan gönüllü bir web sitesi de mevcut. Mobil Legends Türkiye gönüllü topluluğu olarak kendilerini adlandıran grup https://mobilelegendsturkiye.com web sitesi üzerinden oyunculara oyunla ilgili hem Türkçe kaynak oluşturuyorlar hemde oyuncuların birbirleriye etkişileme geçmesini sağlıyorlar.

Mobile Legends Build, Teçhizat, Kahramanlar, Strateji, Meta kahramanlar gibi bir çok konuda bilgi alabileceğiniz bir web sitesi olarak yayın hayatını sürdüren web sitesini tüm oyuncuların ziyaret etmesinde fayda var.
 
Benzer konular Forum Tarih
S Webmaster Genel 0 108

Benzer konular