Merhabalar sayın WebmasterSitesi Sakinleri.

25 Mar 2018
4
0
0
Berlin, Germany
Merhabalar sayın WebmasterSitesi sakinleri, ben Berkay Saatçi.
Ben 15 Şubat 2000 Bulgaristan Doğumluyum, 2014 Yılında WebMaster'lik İşine Adım Attım ve o zamandan beridir aktifim bu işlerde. Forum Hakkında ise forumu açıkçası çok beğendim ve kullanmak istedim ve gayette memnun kaldım Yetkililer güzel tasarlamışlar ellerine sağlık. İyi ki katılmışım.

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net
Merhabalar hoşgeldiniz Sayın [MENTION=444]GreySpigot[/MENTION] :) Sizleri görmek aramızda mutluluk verdi. Cok şükür elimizden geldi kadarıyla en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz

25 Ocak 2018
13
0
0
Ankara
Ben 15 Şubat 2000 Bulgaristan Doğumluyum, 2014 Yılında WebMaster'lik İşine Adım Attım ve o zamandan beridir aktifim bu işlerde. Forum Hakkında ise forumu açıkçası çok beğendim ve kullanmak istedim ve gayette memnun kaldım Yetkililer güzel tasarlamışlar ellerine sağlık. İyi ki katılmışım.
Hoşgeldiniz. :)

14 Şub 2018
62
0
0
Hemşerim gelmiş hoşgelmiş добре дошъл