Merhabalar sayın WebmasterSitesi Sakinleri.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hoşgeldiniz - Tanişma kategorisinde GreySpigot tarafından oluşturulan Merhabalar sayın WebmasterSitesi Sakinleri. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,756 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hoşgeldiniz - Tanişma
Konu Başlığı Merhabalar sayın WebmasterSitesi Sakinleri.
Konbuyu başlatan GreySpigot
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GreySpigot

GreySpigot

Kayıtlı Üye
25 Mar 2018
4
0
0
Berlin, Germany
Merhabalar sayın WebmasterSitesi sakinleri, ben Berkay Saatçi.
Ben 15 Şubat 2000 Bulgaristan Doğumluyum, 2014 Yılında WebMaster'lik İşine Adım Attım ve o zamandan beridir aktifim bu işlerde. Forum Hakkında ise forumu açıkçası çok beğendim ve kullanmak istedim ve gayette memnun kaldım Yetkililer güzel tasarlamışlar ellerine sağlık. İyi ki katılmışım.

admin

Yönetici
WF-Yönetim
7 Kas 2017
228
2
18
webmastersitesi.net
Merhabalar hoşgeldiniz Sayın [MENTION=444]GreySpigot[/MENTION] :) Sizleri görmek aramızda mutluluk verdi. Cok şükür elimizden geldi kadarıyla en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz

kisabiara

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
13
0
0
Ankara
Ben 15 Şubat 2000 Bulgaristan Doğumluyum, 2014 Yılında WebMaster'lik İşine Adım Attım ve o zamandan beridir aktifim bu işlerde. Forum Hakkında ise forumu açıkçası çok beğendim ve kullanmak istedim ve gayette memnun kaldım Yetkililer güzel tasarlamışlar ellerine sağlık. İyi ki katılmışım.
Hoşgeldiniz. :)

Root

Kayıtlı Üye
14 Şub 2018
62
0
0
Hemşerim gelmiş hoşgelmiş добре дошъл