MasterShare Aylık %50 Kazanç

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde HelperMedya tarafından oluşturulan MasterShare Aylık %50 Kazanç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,661 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı MasterShare Aylık %50 Kazanç
Konbuyu başlatan HelperMedya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HelperMedya

HelperMedya

Kayıtlı Üye
20 Kas 2017
2
0
0
instalofty.com
Offline
Master Share

Kayıt linki: http://www.mastershare.net/register/bSZ745yjs2a

Arkadaşlar öncelikle benzerlerini bilmeyenler için kısaca açıklayayım, site karşılıklı yardımlaşma topluluğudur. Yardım sağlama ve verme üzerine kuruludur. Herhangi bir havuz hesabı yoktur. Aylık %50 büyüme veriyor ve referans bonusu da %5'tir.

Eylül ayında sahte hesaplarla saldırı düzenlendi sisteme. Binlerce sahte hesap ile ödeme yapmamak üzere talepler açıldı. Bu olunca insanlar panikle çekim talepleri açtılar, yeni yatırımcılarda tabi ki yatırım taleplerini iptal ettiler ancak hemen önlem alındı ve bu tıkanmadan dolayı bir oylama sunuldu. Tüm yatırımcıların oylarıyla bir yeni başlangıç yapıldı ancak kimsenin mağdur olmaması için anaparasını almayanların anaparaları hesaplarına eklendi. Sistem 25.09.2017 tarihinde bu yeni sıfır ayarında haliyle yeniden başlayacak. Bu şekilde 2 sene gitmiş bir sistem ve saldırı olmasaydı daha gidecekti. Bu yeni başlangıç güzel bir fırsat.

Davet etme bonusu olarak, davetlilerinizin yardımlarından %5 oranında bonus kazanabiliyorsunuz. İlk yardım ve davetli bonusları 15 gün sonra aktif hale geliyor. Sizin yardımlarınızda da ilk yapacağınız yardımda paranız 1 aylık donduruluyor, daha sonra yardım alma aracılığıyla çekim yapabiliyorsunuz. Karlar haftada iki kere hesaplanıp ekleniyor hesabınıza. İlk yardımdan sonraki yardımlarınızda 1 aylık dodurma süresi de kalkıyor, istediğiniz zaman o zamana kadar eklenen kar ile birlikte çekim talebi yapabiliyorsunuz.

İşlemler bitcoin ile yapılmaktadır. İşlem sonrası işleminizin hash kodunu ekliyorsunuz, sitenin bitcoin ağı ile entegrasyonu var sanırım ve işlem blockchain de 3 onay alınca otomatik onaylanıyor.

Şimdi gelelim bazı arkadaşların soracağı bu MMM çakması mı sorusuna. Ben yaklaşık bir senedir MMM turkey üyesiydim. Daha sonra arkadaşım bu siteden bahsetti bana. Site 2016'dan beri var dedi. Ben girince benzerlik nedeniyle scam mi diye düşündüm ancak bu arada MMM'den beni soğutan bir olay oldu ki, benim ocak ödemelerim yapılmazken bazılarının şubat ödemeleri almaları beni açıkçası hem düşündürdü hem soğuttu. Bu nedenle deneme olarak bir miktarla, bu siteye girdim. Ve gayet başarılı işlediğini gördüm. Konuyu daha önce açacaktım ama ödemeleri alıp yayınlama kararı aldım.

MMM'den farklı olarak tüm ülkelerdeki üyeler tek site üzerinden işlem yaptığı için bana daha çekici geldi. Ayrıca burada bir aylık aktif üye olduktan sonra üyelerin talepleri üzerine başlatılan anketlere katılarak eklenmesi veya değişmesini istediğiniz konularda fikrinizi paylaşabiliyorsunuz ki bunu gerçekten sevdim. Yani MMM'de yapılan bir anlık herkesin dondurulmuş mavrolarının kafalarına göre aktif edilmesi gibi olaylar burda üyelere sorularak yapılıyor.

Örneğin birilerinin isteği ile başlanılan türkçe dil seçeneği, üyelerden çevirmenlik yapmak isteyen gönüllüler aracılığıyla geçenlerde siteye eklendi. Daha sonra Fransızca ve Rusça için başvurular yapılmış, yardımcı olmak isteyenler bunlara katılabiliyor.
 
Son düzenleme: