Makale Al Sat Sitemiz Yayında

9 Tem 2018
7
0
0
Birçoğumuzun web sitesi var. Bu sitelerde birçok makale yayınlıyoruz. Lakin hepimizin makale yazacak zamanı yok ya da makale yazma gibi bir yeteneği yok. Bu durumda makale yazarlarından makale almak için yazar arıyoruz. Bu yazarı bulasıya kadar bizim değerli vaktimiz gidiyor. Vakit nakittir. Makale yazarından makaleyi alıyoruz. Ama istediğimiz gibi çıkmıyor, çöp diye tabir ettiğimiz şekilde, boş laflarla doldurulmuş, makaleler çıkıyor. Bu durumda paramız boşa gidiyor.

Bir makale yazarı olalım. Elimizde onlarca makale var ama alıcı yok. Bazı yazdığımız makaleler de biz alıcı bulasıya kadar güncelliğini yitiriyor ve çöp oluyor. Emeklerimiz boşa gidiyor. Hadi sattık diyelim. Bazen alıcı parasını ödemiyor. Emeğimiz gene boşa gitmiş oluyor.

Değerli yazarlarımızın ve web sitesi sahiplerinin bu tür ihtiyaçlarımızı gidermek için sitemizi geliştirdik. Siz değerli webmasterların değerli vakitlerini makale yazarı aramakla geçirmesin diye makale yazarlarını ve sizleri bir araya topladık. Paramı ödeyecek mi veya makalemi zamanında yetiştirecek mi derdiniz artık kalmadı.

Uzman editörlerimiz önce yazarların makalelerini inceler, hataları var mı diye bakar. Eğer kurallara uygun yazdı ise siz değerli web site sahiplerinin önüne serer. Sizler de ihtiyacınıza uygun makaleyi anında satın alır ve hemen web sitenizde yayınlamaya başlarsınız. Vakit kaybetmeden anında makalenizi bulup yayınlamış olursunuz.

Vakit kaybetmeden hemen üye ol ve makale yazarak para kazanmaya başla!
https://www.makalediyari.com Hazır ve Özgün Makaleler
 
27 Nis 2018
34
0
0
Mantık olarak güzel düşünülmüş , başarılar .
Şimdiden doldurun makalaleri ilerde talep yetişmeyebilir.
 
9 Tem 2018
7
0
0
güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Makale yazarı arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.