•Limitsiz Reseller • Yıllık 65 TL+Kdv • cPanel/WHM+Multi PHP+Softaculous+Haftalık Yed

22 Şub 2018
11
0
0
•Limitsiz Reseller • Yıllık 150 TL • cPanel/WHM+Multi PHP+Softaculous+Haftalık Yed

NOT : Türkiye lokasyonlu limitsiz reseller, Windows plesk panel'li limitsiz reseller paketlerimiz devreye alınmıştır. Sunucularımız SSD disklidir. 7 gün içerisinde sorgusuz iade garantimiz mevcuttur.

Son düzenleme:
16 Şub 2018
38
0
6
fena değil aslında yıllık bazında olarak ama tabi açık görüşlü olmak gerekirse devamlılığı önemli şirketin ve hızı kalitesi gerçekten önemli umarım öyledir araştıracağım ve belki deneme amaçlı bir yıllık alabilirim

22 Şub 2018
11
0
0
Sizlerle çalışmak onur verici [MENTION=286]fiberserver[/MENTION]
Hayırlı satışlar.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

fena değil aslında yıllık bazında olarak ama tabi açık görüşlü olmak gerekirse devamlılığı önemli şirketin ve hızı kalitesi gerçekten önemli umarım öyledir araştıracağım ve belki deneme amaçlı bir yıllık alabilirim
Her zaman bekleriz.

26 Şub 2018
2
0
0
Fiberserver firmasını iyi bilirim kendileri diğer firmalara nazaran çok kaliteli ve anlayışlı bir firmadır. Ayrıca fiyat konusunda da her zaman yardımcı olmaktadırlar. Yazmak istemedim bu konu elbette burada konuşulmaz ama maddi anlamda birçok sıkıntıda fiberserver görmezden geldi ve hizmet vermeye devam etti bizlere. Gerçekten profesyonel kesintisiz kaliteli anlayışlı firma arayanlara tavsiye ediyorum. Ben başkalarının yorumlarını bilmem, ben bana yapılanları bilirim Allah bir değil binlerce kez razı olsun fiberserverden

22 Şub 2018
11
0
0
Fiberserver firmasını iyi bilirim kendileri diğer firmalara nazaran çok kaliteli ve anlayışlı bir firmadır. Ayrıca fiyat konusunda da her zaman yardımcı olmaktadırlar. Yazmak istemedim bu konu elbette burada konuşulmaz ama maddi anlamda birçok sıkıntıda fiberserver görmezden geldi ve hizmet vermeye devam etti bizlere. Gerçekten profesyonel kesintisiz kaliteli anlayışlı firma arayanlara tavsiye ediyorum. Ben başkalarının yorumlarını bilmem, ben bana yapılanları bilirim Allah bir değil binlerce kez razı olsun fiberserverden
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

31 Mar 2018
1
0
0
2 Haftadır fiberserver ile çalışıyoruz. Şu anlık bir problem görünmüyor Allah yollarını açık etsin kaliteli bir firmaya benziyor.