Labrador Yavru Satın Al

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki konular & Haberler kategorisinde cergeni tarafından oluşturulan Labrador Yavru Satın Al başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,014 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki konular & Haberler
Konu Başlığı Labrador Yavru Satın Al
Konbuyu başlatan cergeni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cergeni

cergeni

Kayıtlı Üye
11 Şub 2018
4
0
0
Offline
Labrador Yavru Satın Al


Mükemmel bir hizmet köpeği olan labrador retriever satın almak için biz ziyaret edin! Genellikle labrador köpekler golden cinslerin tüysüz olanı denilerek ifade edilir. Tip bakımından benzerlik nedeni golden cinsleri andırır. Fakat ırk bakımından arkası olmayan bir ırk olarak kabul edilir. Keşke bu ırkı almasaydım dedirtmeyecek türden bir ırk olan labrador yavru köpekleri buradan edinebilirsiniz.

FCİ secereli olarak bizden alacağınız labrador yavrularınızın geçmişi ve geleceği hakkında bir çok bilgiye sahip olacaksınız. FCİ secere labrador köpeklerin geçmişi hakkında sizlere bazı bilgileri sunacak olup bu bilgiler doğrultusunda köpeğinizin gelecekte nasıl bir psikolojiye de sahip olacağını önceden bilme yetisi elde edeceksiniz.

FCİ Secereli Labrador


Yapılan köpek yarışmalarında aldığınız köpeğinizin anne babası derece almış mı almamış mı bunun bilgisine FCİ secere ile ulaşmanız mümkün! Unutmayalım ki yapılan yarışmalar köpek güzellik yarışmaları değil ırk standartlarını belirleme yarışmasıdır. Eğer edineceğiniz yavrunun anne babası bu yarışmalarda birimnci olmuş ise bu yavru da ırkının özelliklerini en iyi şekilder yansıtır. Uygun labrador fiyatları için hemen tıklayın!
 
Benzer konular Forum Tarih
C Gündemdeki konular & Haberler 0 956

Benzer konular