kurulum başı kazanç

cans4710

Gümüş Üye
2 Tem 2018
55
0
0
chladm.blogspot.com
Bugün sizlere cinstaller adında kurulum başı kazanç elde edebileceğiniz bir siteyi paylaşıcam. Bu sistemi ben kendim kullandım ve günlük 300 yabancı hit gelen sitemde aylık 35 dolar gelir elde ettim.

Bu siteyi en son 2-3 yıl önce paylaşmışlardı ve inanamadım hala daha para çekilebiliyor mu diye merak etmiştim ve her ayın başında ve ortasında paranızın hesabınızı yattığını öğrendim benimde 15 günde 15 dolar olmuştu ve gerçekten de para hesabıma yattı. Bende ne zamandan beri sizlere bu konuyu açmak istiyordum aklımdan çıkmıyordu kısmet bugüneymiş.

Ayrıca sitede söylediğine göre Amerika ve İngiltere 2-1.5$ kazandırabiliyor fakat şu ana kadar en yüksek 1$ kazandım. Neyse şanslı iseniz bazı indiren Amerika kullanıcıları 2-3 defa indirebiliyor. ( 4$ başka türlü olmuyor.) Böyle zamanlarda paraya para demiyorsunuz.

Sitenize entegre etmek ise çok kolay. İsterseniz direct indirme linki alabiliyorsunuz isterseniz size banner yapıyorlar hatta size Api domain sağlıyorlar. Bu sayede indirme linki ban yese bile sizin linkiniz ban yemiyor ve ban yediğinde güncelleniyor.
Arkadaşlar size kendi taktiğimi açıklıyorum.

1. Taktik (benim kullandığım): Bedava hesap veren bir site açıyorsunuz. Hesapları bir türlü şifreliyorsunuz hiç bilmiyorsanız base64 ile şifreleyin.

Daha sonra adamlara bu şifreyi açmak için bedavaxxx.exe adlı programı indirmelerini söylüyorsunuz. Alt tarafına linki bırakıyorsunuz ve adamlar indiriyor.

Önemli: Beyler burada önemli olan şey Amerikadan gelecek kullanıcıların iyi para bırakması bu yüzden reklam yapacağınız zaman mesela YouTube'de video altına yorum bırakacaksanız ingilizce olarak video arayın ya da yabancı forumlarında reklam yapın.

2. Taktik: Arkadaşlar biliyorum çok klişe ama gerçekten kazandırıyor. İlk önce bir YouTube hesabı açıyorsunuz ve %100 kesin çalışan hile adıyla video çekiyorsunuz. Güncel oyun hileleri çok tutuyor.

Neyse daha sonra siteye girip direct link alın ve bunu bit.ly gibi sitelerden kısaltın ve videonun açıklama kısmına indirme linki diyerekten yapıştırın.

3. Taktik: Facebook'ta fake hesap açın ve kız tavlama gruplarında "benimle konuşmak için bu chat programını indir" yazın.

Gençlerin link paylaştığı gruplarda "Hemen Indir" yazıp kendi linkinizi bırakabilirsiniz.

Minecraft olsun Pubg olsun cs-go gibi oyun forumlarına girip hile ya da hızlandırıcı program adı altında paylaşım yapabilirsiniz.

alıntıdır
site linki
http://affiliate.cinstaller.com/