kriptosozluk

22 Şub 2018
1
0
0
Merhaba arkadaşlar;
altcoin borsalarına girmiş ve sürekli al sat yapan arkadaşlar bilirler, anlık çok fazla dalgalanma oluyor ve hangi coin neden artı, daha da artarmı düşer mi veya yakın zamanda yapılacak anlaşmalarından dolayı artma ihtimali olan coinler neler bunların hepsini takip etmek, bilmek şart.
ama malesef tabiki tüm gündemi takip edemiyoruz, ben ekşi sözlükten takip ediyordum ama orda da diğer konuların içinde ve yüzlerce refaranslı çöp entry arasında aradığımı bulmak işkence haline geliyor.
bu işten para kazanmak istiyorsak arkadaşlar bildiklerimizi, duyduklarımız paylaşmamız örgütlenmemiz ve herkezin bir plaformda toplaması gerekiyor, bence sözlük formatı bunun için biçilmiş bir kaftan.
benim gibi düşünen tüm arkadaşları sitemize üye olmaya ve bildiklerinizi paylaşmaya davet ediyorum, bilgi verici ,yararlı entrylerde refli link vermeye musade edeceğiz ama bunun dışında asla siteyi çöplüğe çevirmiyeceğiz.
ayrıca şuan ücretli yazarlık yapmak isteyen ve konuya hakim kişilerde benimle iletişime geçebilirler, A dan Z'ye güzel bir rehber oluşturmak istiyorum, hepimiz için faydalı olacaktır.
konu hakkında düşüncelerinizi ve desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar.
herkeze iyi forumlar.
bu arada katılmak isterseniz telegram grubumuz: https://t.me/kriptosozluk