Kolayca para kazanmak istermisiniz? O zaman konuya :)

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

berk3306

Kayıtlı Üye
9 Ağu 2018
15
0
0
Herkes para kazanmanın kolay yollarını öğrenmeye çalışır.Ve bu bulduğu yöntemleri uygulamaya çalışır.Şimdi sizlerin tam istediği bir siteden bahsedeceğim.Siteye yatırım yapmadan para kazanabileceksiniz.Üstelik günde sadece birkaç defa girerek güzel miktarlarda paralar kazanacaksınız.

ADSLira Nedir ?
ADSLira internette para kazanmanıza yarayacak bir site.Hatta bana göre internette para kazanma yöntemlerinden en kolayı da denebilir.Çünkü çok zahmetsiz ve yatırımsız olan bu site güzel miktarlarda paralar kazanmamıza yardımcı oluyor.

Sizin Yapmanız Gereken Şeyler Neler ?
Tabii ki öncelikle siteye kaydolmanız gerekmekte.Kaydı tamamlamak için sizden ad, soyad, mail adresiniz, şifre ve telefon numarası istiyor.Telefon numarasını doğru girmelisiniz, çünkü telefon numarasına doğrulama kodu gelecek ve sitede bu kodu onaylamanız gerekecek.Telefon numarasının ne için gerektiğini merak ediyorsanız, telefon numarası güvenlik için kullanılıyor.Yani siz şifrenizi unutursanız telefon yoluyla şifrenizi yenileyebileceksiniz.

Kayıt tamamlandıktan sonra siteye günde 1 defa girerek size verilen puanı toplamanız gerekmekte.Ve isterseniz 3 saatte bir verilen bonus puanı da alabilirsiniz.Ayrıca referans sistemiyle siteye getirdiğiniz her kullanıcıdan kullanıcının kazandığı puanın %25'ini siz kazanırsınız.Ve böylece puanlarınız daha çok olur ve siz daha çok kazanırsınız.

Günlük Puanlar Nasıl Belirleniyor ?
Gün içerisinde reklamlardan elde ettikleri gelirler her kullanıcıya eşit şekilde dağıtılıyor.Puanlar genelde 200 puan olarak geliyor ama bazı günlerde de etkinlik oluyor ve 1000 puan yolluyorlar.

Kaç Puan Kaç TL ?
Sitede 1 TL olabilmesi için puanınızın 1000 olması lazım.Yani 1000 puan 1 TL'ye eşit.

Para Nasıl Çekilir Ve Ödeme Alt Limiti Nedir ?
Sadece 1 tane ödeme yöntemi var bu yöntem de PaPara.PaPara'dan kartınıza falan atabilirsiniz.Ödeme alabilmek için de bakiyenizin minimum 25 TL olması lazım.Yani bu da 25000 puan demek.

ADSLira Güvenilir Mi ?
Evet, bu site çok güvenilir bir site.Hiçbir sıkıntı olmaz.Size para kazanmak istiyorsanız kesinlike bu siteyi öneririm.Yatırım yok para vermek yok sitenin mantığı belli ve anlaşılır.

Site linki