Klasik Başlat Menüsünü Geri Getirin

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İşletim Sistemleri kategorisinde AlemdarLeecH tarafından oluşturulan Klasik Başlat Menüsünü Geri Getirin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,222 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İşletim Sistemleri
Konu Başlığı Klasik Başlat Menüsünü Geri Getirin
Konbuyu başlatan AlemdarLeecH
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AlemdarLeecH

AlemdarLeecH

Kayıtlı Üye
23 Şub 2018
5
0
0
Offline
Windows 10 veya 8 kullanıyor ve alıştığınız başlat menüsünü hala özlüyorsanız. Ufak bir araçla kaybettiğiniz klasik başlat menüsünü geri getirebilirsiniz.

Windows 8 ile birlikte sıradan başlat menüsünü geride bırakmıştık. Bu radikal değişimin ardından Microsoft, kullanıcılardan yoğun şikayet almıştı. Hatta sırf bu yüzden yeniden Windows 7 ye dönüşler başlamıştı. Bunun üzerine kullanıcılara Windows 10 ile birlikte her ne kadar eskiyi aratsa da Metro arayüzü ile birlikte yeni nesil bir başlat menüsü kullanmak zorunda bırakıldı.
İşte bu hasretinizi giderecek ufak ama kıymetli Classic Shell Start Menu aracı ile tamamen ücretsiz bir şekilde klasik başlat menüsünü geri getirebilirsiniz. Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

Forum sayfasında bulunan temalardan ve başlat düğmelerinden istediğinizi yükleyebilir ve başlat menüsünü özelleştirebilirsiniz. Foruma Buradan ulaşabilirsiniz.