Kişisel Verilerin Korunması

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternet kategorisinde NeseliGenc tarafından oluşturulan Kişisel Verilerin Korunması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,319 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternet
Konu Başlığı Kişisel Verilerin Korunması
Konbuyu başlatan NeseliGenc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan geceninsonu

NeseliGenc

Kayıtlı Üye
11 Ara 2017
4
0
0
Offline
Kişisel Verilerin Korunması
Son zamanlarda çıkarılan kanunlar ile birlikte kişisel verilerin korunması konusu son derece büyük bir önem kazanmıştır. Bu kapsamda özellikle internet ortamında kullanıcıların dikkat etmeleri gereken hususlar arasında bu konunun başı çektiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Başınız Ağrıyabilir

Bir siteye üye olan kişilerin bilgilerini izinsiz olarak açıklamak ya da üçüncü kişilerle paylaşmak kanunlarımıza göre suç teşkil etmektedir. Bu kapsamda kişinin kimlik bilgilerinin gizli tutulması gerekmekte ve dışarıdan gelecek saldırılara karşı da özel olarak önlemler geliştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde sorumluluk sitenin sahiplerinde olacağı için yine başınızın ağrıması söz konusu olabilir. Son derece hassas olan bilişim hukuku ve kişisel verilerin korunması konularında profesyonel destek almanızı da tavsiye ederiz.