Karton Bardak Nedir?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde sektorelbakis tarafından oluşturulan Karton Bardak Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 33 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı Karton Bardak Nedir?
Konbuyu başlatan sektorelbakis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sektorelbakis

sektorelbakis

Kayıtlı Üye
5 Ağu 2021
5
0
1
Offline
Bardaklar çeşitli malzemelerden imal edilir. Kartondan imal edilen karton bardak hayatımızın vazgeçilmez ürünleri haline gelmiştir. Pratik bir kullanımı olduğu için özellikle düğün ve doğum günü gibi özel günlerde sık sık kullanılmaktadır. Özel günlerin yanı sıra karton bardak, ofislerde çok pratik olmaktadır.

Kullan at bardaklar olduğu için kullanım sonrasında yıkama vb. durumları olmaz. Bu sebeple pratik ve aynı zamanda da uygun bardaklardır. Karton bardak birçok çeşitte imal edilmektedir. Karton bardak çeşitlerine baktığımızda;

  • Baskılı Karton Bardak
  • Sade Karton Bardak
  • Renkli Karton Bardak gibi çeşitler ile karşılaşmaktayız.
Baskılı Karton Bardak

Bardaklar bazen bir broşür rolüne bürünebilir. Baskılı karton bardak üzerine firma ismi vb. yazılabilen bardaklardır. Cafe ve Resturanlarda sıkça tercih edilir. Karton bardak üzerine bir cafe ismi yazıldığında ve siparişler o bardaklar ile teslim edildiğinde çoğu insan o cafenin ismini öğrenecek ve oraya gitmek isteyecektir. Bu şekilde baskılı bardaklar işletmelerin reklam aracına dönüştürülebilir. Bu isimler bardakların üzerine farklı şekil ve tasarımlar ile de işlenerek estetik bir görüntü oluşturulabilir. Dikkat çekici şekilde yapılan tasarımlar bireyleri o isme odaklar. Tam da bu noktada baskılı bardak ürünlerinin ofis ortamlarında da sıklıkla kullanıldıklarını ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Baskılı Bardaklar Ofislerin Odak Noktasıdır!

Bireyler günlerinin yarısından çoğunu çalıştıkları iş yerlerinde ya da ofislerde geçirirler. Bununla birlikte gün içerisinde sürekli sıvı tüketirler. Özellikle kahve tüketimi ofislerde çok fazladır. Ofislerde cam bardaklarda hijyen durumunun sıkıntılı olması sebebiyle bireyler karton bardakları kullanırlar. Baskı karton bardak ürünleri içeceklerin sıcaklığını da yeterince koruyabilmektedir. Bununla birlikte içeceklerin tadını herhangi bir şekilde değiştirmemektedir. Çünkü karton bardaklar erimez ya da kağıt tadı bırakmaz.

Özellikle kaliteli üretim olan karton bardaklar asla koku ve tat değişimi yapmaz. Baskılı karton bardak ürünleri geri dönüştürülebilir olma özelliği de aranan özelliklerdendir. Kullan at olan bu bardaklar geri dönüşüm torbaları ile toplanması halinde geri dönüştürülebilmektedir. Ofiste kullanılacak olan bardaklar da üzerine herhangi bir baskı yapılarak kullanılabilir. Yani tüm firmalar alan fark etmeksizin kendi isimlerini bardağa bastırabilir.

Karton bardak ürünleri pratik çözüm noktasında son derece başarılı ürünler oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir!

Daha fazla detay için -> https://istpack.com/urun/karton-bardak/