Kaliteli Turnike Sistemleri

18 Kas 2017
13
0
0
Turnike Sistemleri


Mağaza, tramvay durakları ve tren durakları, alışveriş merkezleri gibi çok sayıda mekana güvenlik önlemnlerinin alınmasında yarar sağlayan turnike sistemleri aynı zamanda insan trafiğinin düzenlenmesini sağlar. Daha çok güvenliğin artırılmasında kullanılan turnikeler teknoloji ile özdeşleştirildiğinde daha da güvenilir hale getirilir.

Çelikten üretilen bu sistemler paslanmaz özelliğe sahiptir. Bununla birlikte temizlenmesi son derece kolaydır. Biometrik sistemler ile bağdaştırıldığında en üst düzeyde güvenlik ortamı oluşturulmaktadır. Ayrıca turnikeler personel devam kontrol sistemi olarak da kullanılabilir.
Tripod turnikeler, Vip turnikeler, boy ve hızlı geçiş turnikeleri olmak üzere çeşitlendirilmiştir. Atlas firma uzun yıllar faaliyet gösterdiği turnike imalatı konusunda son derece güvenilir ham madde kullanarak en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktan gurur duyar.

Kaliteli Turnike Sistemleri


ARGE departmanı ile her daim modern ve yenilikçi turnike sistemlerini hayata kazandıran Atlas turnikeli geçiş sistemleri ile mekanlara modern bir atmosfer de kazandırmaktadır. İş yerleri, plazalar, karakol, hastane, vapur, havaalanı, stadyum, oteller, gişeler, yurt, lojman ve alışveriş merkezleri turnikeli geçiş sistemlerini kullanan başlıca mekanlardandır.