Jull Pod Elektronik Sigara Çeşitleri

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde resthit tarafından oluşturulan Jull Pod Elektronik Sigara Çeşitleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı Jull Pod Elektronik Sigara Çeşitleri
Konbuyu başlatan resthit
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan resthit

resthit

Banlı Kullanıcı
20 Ağu 2019
3
0
1
Offline

Sigara içerisinde bulunan yüksek oranlardaki nikotin ve zifir gibi insan sağlığı açısından son derece zararlı olan maddelerden kurtulabilmek için elektronik sigaralar büyük bir alternatif oluşturmuştur. Hem sigaranın içeriğindeki ararlı maddelerden hem de sigaranın kötü kokusundan kurtulmayı sağlayan Jull elektronik sigara cihazları ile siz de daha kaliteli bir yaşamı seçebilirsiniz.
Elektronik Sigara Çeşitleri
Tüm dünyada güvenilen ve tanınan bir marka haline dönüşen Jull ürünleri Türkiye’de ise Jull pod Türkiye[ üzerinden cihazlarını tüketicilerle buluşturmaktadır. Elektronik sigara cihazları anlamında öne çıkan ürünlerimiz şöyledir:
• Jull Başlangıç Seti USA Versiyonu
• Jull Başlangıç Seti İngiltere Versiyonu
• Jull Gümüş Cihaz ve
• Jull Siyah renkli cihazdır.
Tüm bu çeşitler elektronik sigara kullanıcılarının profillerine göre tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Çünkü her kullanıcı farklı elektronik sigaraları tercih etmekte ve kullanabilmektedir. Siz de kendinize en uygun elektronik sigarayı Jull sipariş ver seçeneği ile temin edebilirsiniz.
Elektronik Sigara Tercihinizi Nasıl Belirlersiniz?
Sigarayı bırakmak için elektronik sigara kullanmayı düşünüyorsanız günde ne kadar sigara tükettiğinize bağlı olarak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu noktada daha çok Jull başlangıç seti önerilmektedir. Ayrıca nikotin oranlarına göre de elektronik sigara tercihinizi yönlendirebilirsiniz. Şöyle ki; Jull başlangıç seti Amerikan versiyonunda %5 nikotin bulunmaktayken Jull başlangıç seti İngiltere versiyonunda ise daha az nikotin bulunmaktadır.