Jenerik Domain Nedir?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Jenerik Domain Satışı kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Jenerik Domain Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,732 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Jenerik Domain Satışı
Konu Başlığı Jenerik Domain Nedir?
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafa30

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
Jenerik domain insanların akıllarında kalacak bir alan adıdır. İnsanların aradıkları anahtar kelimeleri de içeren bu alan adları arama motorlarında arandığında direkt olarak o siteye yönlendirme gerçekleşmektedir. Bu sayede web sitenin sahibi otomatik olarak reklam yapmış olmaktadır.

Ancak bu jenerik alan adı bulmak her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. Zira her geçen gün insanlar alan adı almakta ve bu sebeple de alan adı bulmak hayli zorlaşmaktadır. Ancak daha önce alan adı satın almış kişilere ulaşarak bu adları onlardan da satın alma yolunu seçebilirsiniz. Bu durumda fiyatlar biraz pahalı olsa da sonuçta reklama verilecek paralardan tasarruf edileceği düşünüldüğünde mantıklı bir hareket olacaktır.
 

Mustafa30

Kayıtlı Üye
18 Nis 2018
7
0
0
Offline
Jenerik domain konunuz gerçekten bilmeyenler için çok açıklayıcı olmuş tebrik ederim hocam sizi inş. Çok güzel yerlerde olucaksınız bu gidişle.
 

Benzer konular