Satış iPhone Satışlarımız Başlamıştır - Böyle Ucuzunu Görmediniz!!!

14 Eyl 2018
2
0
0
R10'da şu ana kadar 54,200 TL'lik satış gerçekleştirdik.

Merhaba arkadaşlar, gerçek hayatta yaptığım bu işi forumda da yapmaya karar verdim.
Türkiye'de Pasaport kaydı yapmadan 4 ay kullanım süresi olan bu iPhone'lara çok ucuza sahip olabilirsiniz.
Fiyatlar düşebilir veya yükselebilir ama güncel fiyat listesi şimdilik bu şekildedir;

*Fiyatlar dolar kurunun dalgalı olmasından ötürü güncellenmedi, şimdilik sipariş geçmeden önce fiyat isteyiniz.
FİYATLAR
iPhone 6S 16 GB= (Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone 6S PLUS 16 GB= (1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone 6S 64 GB= (1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone 7 32 GB= (Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone 7 Plus 32 GB= (Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone 7 Plus 128 GB= (Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone 8 64 GB= (Kapalı Kutu Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone 8 Plus 64 GB= (Kapalı Kutu Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone X 64 GB= (Kapalı Kutu Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili/Garantisiz)
iPhone X 256 GB= (Kapalı Kutu Tüm Renkler Mevcut, 1 Yıl Uluslararası Garantili)
SON GÜNCELLEME: (03.08.2018 Fiyat ve Renk-Stok Bilgileri Güncellenmiştir.)
*Garantili ürünler ile garantisiz ürünler arasında 100 TL fiyat farkı olur. (Örneğin: Garantisiz 6S 1550 TL gibi)
Cihazlar kutusuzdur, A kalite bir şarj(orjinalden farksız, garantili ve arızada değişim hakkı mevcuttur) ve yan sanayi bir kulaklıkla birlikte gönderilecektir.
Yazdığım fiyatlar bulunduğum şehirde verdiğim bayi fiyatıdır.
Sipariş vermeden önce ürün rengi ve stok sorunuz. Şayet istediğiniz ürün elimde mevcutsa aynı gün saat 16.00'dan önce kargoya verilecektir.
NOT: Pasaport kayıt bedeli 280 TL'dir fiyata dahil değildir. Dileyen olursa IMEI Kayıt- Pasaport Kaydı + Harç Bedeli Toplam 280 TL adlı konumu inceleyebilir.

İLETİŞİM;
WhatsApp: 542 699 63 39
Telefon + WhatsApp: 532 164 8x 9x (pm ile öğreniniz.)
SIKÇA SORULAN SORULAR
Soru 1- Ürünler sıfır mı?
Cevap 1- Evet ürünler sıfır ama kutusuz renk seçenekleri ve kapasite için stok sorunuz.
Soru 2- Taksit var mı?
Cevap 2- Şu an itibariyle böyle bir seçeneğimiz mevcut değil.
Soru 3- Nasıl teslim alabilirim? Ödeme şeklini nasıl yapabilirim?
Cevap 3- Bulunduğunuz şehire kargo yapılabilir, alıcıya aittir.
Ödeme ise şimdilik sadece havale yoluyla yapılabilir.
Önce ödeme ardından kargo yapılacaktır ve kargo bilgieri alıcıya aktarılacaktır.
Soru 4- Garanti var mı? Takas var mı?
Cevap 4- Ürünler yurtdışı cihazlarıdır ve garantilidir. Ancak Apple 15 Ocak 2017 tarihinden itibaren Türkiye'de geçerli olan
"1 Yıl Uluslararası Garanti" olayını kaldırdı. Bu yüzden cihazlar Türkiye'de garantili değildir. Ama kişi cihazı teslim aldıktan sonra,
test etmesi ve varsa bir sorunu gözlemleyebilmesi için 1-2 günlük garanti verilebilir.
Şu an içinde takas tekliflerine kapalıyız şimdlik sadece satış yapılmakta.
*Ürünlerin garanti durumu güncellendi, ama yine de bazı ürünlerde garanti çıkamayabilir,
çoğunlukla artık ürünlerin hepsi 1 yıl uluslararası garantili, garantisi başlamamış ve sim kartı takılmamış olarak gönderilecektir.
Soru 5- Elden teslimat var mı? Nereden elden teslim alabilirim?
Cevap 5- Elden teslimat için sıkça pm ve mesaj atılmakta. Türkiye'nin farklı noktalarında eş/dost bulunmakta
ama onları da bu teslimat için denk getirmek lazım. Ben Lefkoşa/Mardin/Ankara üçgeninde kaldığım için sabit bir yerim yok.
Elden teslimatı sadece Konya ve Ankara için yapabilirim.
Elden teslimatı güvenemediğinden dolayı isteyenler ise, dilerlerse getli satış açılır aradaki fark alıcıya yansıtılır.
Ama dediğim gibi herhangi bir şüpheniz olmasın profilimi, sosyal medya hesaplarımı ve kişisel web sitemi inceleyebilirsiniz.
Soru 6- Ürünlerin kapasitesi kaç GB?
Cevap 6- iPhone 6/6 Plus/6S/6S Plus standart kapasiteleri 16 GB'tır.
iPhone 7/7 Plus standart kapasiteleri 32 GB, iPhone 8/8 Plus ve iPhone X standart kapasitleri 64 GB'tır.
Soru 7- iPhone 8/8 Plus ve iPhone X ne zaman gelecek ve fiyatları nelerdir?
Cevap 7- Bu ürünler birkaç gün içerisinde elimizde olacak. Ama henüz Türkiye pazarına girmediği için
fiyatlar yüksek olabilir, ki bu fiyat yine Türkiye fiyatının çok aşağısında olacaktır.
Stok bilgisi konuya eklenecektir.
Soru 8- Pasaport kaydı nasıl yapılır? Vizem bitti kayıt yapabilir miyim? Yurtdışına çıkmadan kayıt yapılabilir mi?
Cevap 8-Pasaport kaydı e-devlet üzerinden kişinin "imei kayıt hakkı" varsa yapılabilir. Bu hak pasaport sahibinin
iki yılda bir telefon kaydetmesiyle oluşur. Örneğin; pasaportunuz var ve 2016'nın Aralık ayında kayıt yaptınız,
bir sonraki kayıt hakkınız 2018'in herhangi bir ayında başlar.
Vizesi dolmuş pasaportla yurtdışına çıkamazsınız, şayet kullanılabilir pasaportunuz varsa ve son 120 gün içerisinde
A ülkesinden Türkiye'ye giriş yaptıysanız telefonunuzu kaydedebilirsiniz. Bu da BTK'da "Yolcu beraberinde gelen cihaz" olarak kayıtlara geçer.
Pasaport kaydı yapılan bir cihaz ömür boyu kayıtlı kalır, kvklı cihazdan farksız olur. Pasaport kaydı yapılan bir cihazın hiçbir riski olmaz.
NOT: iPhone X ve iPhone 8/8 Plus kapalı kutudurlar ve 1 yıl uluslararası Apple garanti kapsamındadırlar.

Tüm R10 üyelerini yeni işyerimize çaya bekleriz ;)
Referanslar;
Muhammed hocam ile gerek satın alma öncesinde, gerek satın alma sürecinde sık sık telefonda konuştuk. Kendisi çok cana yakın ve ilgili birisi. Ödeme konusunda sıkıntı çıkarmadığı gibi istediğim rengide ödeme gelene kadar benim için ayırdı. Telefon bugün öğlen elime ulaştı ve detaylı bir şekilde inceleme şansım oldu. Herşey sıkıntısız, iCloud bağlantısını yaptım, yedeklemeler ve iOS 11 güncellemeleri halledildi. Facetime ve iMessage sorunsuz kullanılıyor. Uygun fiyata iPhone 6S sahibi olduk :) Tekrardan teşekkür ediyorum :)
Bir arkadaşım için kendisiyle iletişime geçmiştim. Bugün arkadaşım aradı 6s telefonunun geldiğini söyledi.
Teşekkürler ederim
1 adet 6S Siparişi verildi.
Arkadaş çok ilgili.
1 adet iPhone 7+ dün teslim alındı. Telefon teslim edilene kadar sürekli ilgilendi. R10'da bu şekilde güzel bir ticaret yapmak zor diye tahmin ediyordum ancak yanılmışım :D

Tekrar teşekkür ediyorum @MakayWeb;
1 adet ıPhone 6S Alındı.
Sipariş verdigim tarihden itibaren whatsapp uzerınden sürekli ilgilendi., Sordugum sorulara sıkılmadan cevap verdi
İlgili satıcı + Güvenilir + Kalite.
Kendisiyle daha önce bir arkadaşım için ileşim kurmuştum, kendi aralarında halletmişlerdi.
Sağolsun bu sefer de kendim için yaptığım alışverişten alnının akıyla çıktı.
Güvenilir bir arkadaş ve çok ilgili.
Kendisinden iphone 6s alındı, teslim olana kadar sürekli ilgilendi resimde eklemek istiyordum ama şuan ben yurtdışındayım o yüzden ilgilenemedim.. Dediği gibi telefon apple garantili çıktı, internetten sorgulaması yapıldı.. gerçekten ilgili bir arkadaş başka lafım yoktur eline koluna sağlık olsun..
Çarşamba günü aldığım 6s bugün itibariyle elime ulaştı. Arkadaş siparişten itibaren gayet güzel bir şekilde bilgilendirme yaptı. Alışverişten oldukça memnun kaldım. Hatta tekrar sipariş vermeyi bile düşünüyorum.
Muhammed Bey'den bir adet telefon sipariş ettim. Çok fazla uğraştırdım ancak sabırla yardımcı oldu. Bundan sonra telefon ihtiyacım olursa ilk görüşeceğim kişidir. İyi satışlar.
1 adet rose gold sipariş verildi. Memnuniyete göre 1 adet de 7 alacağım
Telefon bugün bana ulaştı ve Muhammed Bey'e tekrardan teşekkür ederim, orjinal kulaklık ve orjinal şarj aleti gönderdiği için. Ürünü talebim üzerine gittigidiyor'dan ilan açtı ve ödemeyi gittigidiyor üzerinden gerçekleştirdim. Ayrıca, belirtmeliyim ki kendisi çok ilgili bir insan. İyi satışlar dilerim.
1 adet iphone 6s rose gold aldım. Siparişimi dün akşam kargoya verdi ve bugün elime ulaştı. Nasıl bu kadar hızlı ulaştı bilemiyorum fakat şunu söylemeliyim ki; Muhammed hocama sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar gösterdiği ilgi, alaka ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim. Ürünü teslim aldıktan sonra bizzat arayıp memnuniyetimi sorgulaması da ayrıca hoşuma gitti. Bu cihazı eşime aldım, 1 hafta içinde bir adet de yeğenim için iphone 7 siparişi vereceğim. Tekrardan ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim hayırlı satışlar diliyorum.
Urun hizli bir sekilde kargoya verildi, hizli teslimat guzel paketleme ve ekstra hediyeniz icin tesekkurler, hayirli forumlar.
iphone 8 plus 64GB alınmıştır kargo elime ulaşmıştır güvenilir satıcı ��
Muhammed hocamdan dün 6s siparişi verdim bugün sabah elime ulaştı. Telefonu inceledim 3-4 saat hiçbir sorun yok güncellemelerimi yapıyorum şuanda Muhammed hocam bana her konuda çok ama çok yardımcı oldu Ankara gibi merkezi bir yerde olmama ragmen iyikide ona güvendigimi düşünüyorum. Kendisi çok güvenilir ve samimi biri , işinin ehli bir abimizdir şiddetle öneriyorum. Şuanda bu fiyata bu telefona sahip olmanın sevinci hala devam ediyor. Hayırlı işler dilerim Muhammed hocam.
7 PLUS TESLİM ALDIK. sağolsun bir sorun sıkıntı çıkmadı sorunsuz kullanıyoruz. ilgi ve alakasından dolayı tekrardan tşk. ediyorum.
Muahmmed hocama dün öğleden sonra ödemeyi yaptım, bugün öğleden önce ürün elime ulaştı, kargo teslimatına kadar takip etti sağolsun.
Kaliteli Alışverişi Ucuza Yapmanın Sevincini Yaşamaktayım, kendisine çok teşekkür ediyorum. hayırlı bol kazançlar olsun inşallah
abi yok böyle ilgi alaka ve ürün gerçekten harika orjinal! Siz bir harikasınız Muhammet hocam, paketlenişi verdiği orjinal kulaklık ve şarj aleti, kargoyu verirken araması, kargoyu aldıktan sonra araması, helal olsun diyorum. Sen bir numarasın daha ne diyeyim. İphone 8 için yakın zamanda tekrar pm atıcam. Herkese tavsiye ederim.
iphone 6s 64 gb için ödeme yapıldı, cihaz bekleniyor, ilgsinden dolayı arkadaşa teşekkürler, inş. memnun kalırız
1 adet iPhone X sipariş verildi , her konuda yardımcı oluyor.
Cihaz geldiğin de detaylı bilgi paylaşılacaktır
*Edit: Cihaz teslim edilmiştir.
Iphone 7 satın aldım. Her konuda yardımcı oldu sağolsun. Çok teşekkür ediyorum.
bir adet iphone 7 siparişi yapıldı.
Bir adet iphone 8 plus ve tüm kayıtları yaptırılarak alındı, herkese kesinlikle tavsiye ederim. Hızlı ve sorunsuz bir işlem oldu.
7 plustan sonra 6s de aldık. muhammet kardeş işinin ehli devamı gelecek muhtemelen hayırlı işler dostum

R10 MULTİ KONU = LİNK