Ios neden daha kaliteli?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iOS Uygulama Hizmetleri kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Ios neden daha kaliteli? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,212 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iOS Uygulama Hizmetleri
Konu Başlığı Ios neden daha kaliteli?
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ahmetyildirim

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
İPhone gibi İos işletim sistemi de kullanıcılar tarafından daha başarılı bulunan bir uygulama. Peki teknik olarak Android ve İos’un nasıl farkları var ki, uygulamada da farklar yaşanıyor?

Genel Farklar;
Öncelikle ios kapalı bir eko sisteme sahipken, Android ise açık bir sisteme sahip. İşte aralarındaki bu fark İos işletim sistemlerini daha güvenli hala getiriyor. Dış saldırılara karşı çok daha kullanışlı. Ancak bu durum uygulamada bazı sorunlara yol açıyor. Mesela telefonunuza yükleyeceğiniz basit bir şarkıyı bile iTunes uygulaması ile yüklemek zorunda kalmanız aslında bu durumla ilgili.
App Store’dan Türkiye hesabınızla uygulama satın alabilirsiniz ancak bunu Android Market’te yapamazsınız.
 

Melisa

Kurumsal Üye
1 Haz 2018
230
0
0
Çanakkale
Offline
ios daha kötü ya usb ile pc baglanmıyor burda zaten bitmiştir :D
bu arada türkiyedede play storeden alışveriş yapılıyor.
 

Ceydaa

WF Moderatör
27 Eki 2018
29
0
0
Offline
İki işletim sisteminin kalitesini değerlendirirken sadece güvenlik faktörünü kriter olarak kullanmak mantıklı değil. Ayrıca Google Play üzerinden uygulama satın almak için satılan hediye kartlarını gözden kaçırmışsınız sanırım.