İnternette yer alan videoları indirmek için Savefrom'u kullanın.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Blogcular-Genel kategorisinde delidobi tarafından oluşturulan İnternette yer alan videoları indirmek için Savefrom'u kullanın. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 103 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Blogcular-Genel
Konu Başlığı İnternette yer alan videoları indirmek için Savefrom'u kullanın.
Konbuyu başlatan delidobi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan delidobi

delidobi

Kayıtlı Üye
7 Tem 2019
13
1
3
Offline
Video indirmek dönem dönem her internet kullanıcısının ihtiyaç duyduğu bir hizmet olmuştur. Elbette video indirmek demek sadece Youtube videoları indirmek demek değildir. Farklı internet sitelerinde yer alan tüm videoları indirmek için bir video aracı, aradığınız hizmeti size sunacak bir araç olacaktır.

Hal böyle olunca böylesi bir programdan aynı zamanda indirdiğiniz videoyu farklı formatlara dönüştürmesi de beklenebilmektedir. Youtube mp3 dönüştürücü programı, Savefrom ile bu işlem kolayca yapılabilmektedir.

Savefrom ile video indirmek için tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayarak indirme yerine yapıştırmak olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra "İndir" butonuna basın ve indirmek istediğiniz video kolayca bilgisayarınıza indirilsin.

Savefrom ile video indirmek artık çok pratik.
 
  • Beğen
Tepkiler: Remote

Benzer konular