internette yeni başlayanlar

11 Ara 2017
6
0
0
Nereden Başlamalıyım?
Tüm herkese merhabalar, webmaster olmak yolunda ilk adımı atmış birisi olarak öğrenmem gereken çok şeyin olduğunu biliyorum. Ancak sıkı bir şekilde çalışırsam tüm bunları yapabileceğimi de biliyorum. Ancak yine de bana yol gösterenlerin olmasını tabi ki isterim.
internette yeni başlayanlar
Bu sebeple bu forumu yakından takip etme kararı aldım. Eğer bu alanda bilgili olan büyüklerimiz var ise bilgilerini bizlerle paylaşırlarsa sevinirim. Örneğin ben bu alanda ilerlemek için nereden başlamalıyım sorusunun cevabını çok merak ediyorum. Ayrıca iyi bir webmaster olabilirsem ne kadar para kazanacağım sorusunun cevabı da kafamı kurcalamıyor değil. İşte tüm bunların cevaplarını verebilecek birileri olursa gerçekten çok sevineceğimiz ifade etmek isterim.

6 Ağu 2018
34
0
6
Ankara
selam kardeş,

Şimdi öncelikle webmaster olmak diye bir şey olduğuna inanmıyorum.
Bu sektör de para kazanmak istiyorsan hakkınla en iyisini yapmalısın. Gerisi çorap söküğü gibi geliyor zaten. İstediğin şey ben html css php dotnet vs öğreneyim web sitesi yapayım satayım diyorsan, en az 1 yılını harcaman lazım. Ama sana tavsiyem işin para kısmından önce şunu düşünebilmen;

Ben neyi istiyorum neyi yapabilirim.
Saydıklarımın arasında ve ya dışında en iyi yapabilceğin şeyi seçmelisin ve seçtiğin dalda en iyi olmak için çabalarsan kazanırsın.

Para zaten istemesen de gelecektir ;)

mastertayfun

Gümüş Üye
1 Eki 2018
52
0
0
burak arkadaşıızın verdiği tavsiyeleri dikkate almanı öneririm. Çok iyi konuşmuş gerçekten dinlemelisin.