İnternet Vergisine Zam

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternet kategorisinde Mac tarafından oluşturulan İnternet Vergisine Zam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,284 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternet
Konu Başlığı İnternet Vergisine Zam
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan semses

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Son zamanlarda internete %50 zam şeklinde birçok haber çıkmaya başladı. Bunun üzerine burada paylaşım yapma gereği hissettim. Zira internete yüzde elli zam haberleri biraz çarpıtmadan ibarettir. Çünkü internet faturalarına değil internetten alınan vergilere%50 zam yapılmaktadır. Bu kapsamda harcadığınız internet tutarına göre faturanıza yansıyacak olan miktar her zamanki gibi olacaktır.

Dolayısıyla 100 TL fatura ödüyorsanız 150 TL fatura ödemeye başlayacaksınız gibi bir durumun söz konusu olmadığını ifade etmek isteriz. Buraya yapılan zammın yanı sıra diğer GSM görüşmelerine indirim olarak yansıyabileceğinin de konuşulduğunu ifade etmek gerekir. Ancak yine de temkinli olmakta fayda vardır. Bu çağda kullanmaktan başka çaremizin olmadığı internete değil vergiye zam geldiğini hatırlatalım yeniden.

Fırat

Kayıtlı Üye
25 Şub 2018
31
0
0
Yazıyı biraz hızlı okuyunca,bizim faturamıza yansıyacak sandım,zaten öyle birşey olsa interneti kullanmam.Hem kotasız internet diyorlar hemde devamlı kotayı aştınız,hızınız düşürüldü mesajı geliyor.

Son düzenleme: