İnternet Sitemde CD Key Satışı Yapmak İstiyorum

4 Nis 2018
1
0
0
Merhaba. İnternet sitemde cd key / serial key satışı yapmak istiyorum. Müşreti ürünü satın alacak, satın alımdan sonra gösterilecek ekranda cdkey çıkacak veya mail olarak müşteriye gönderilecek ve işlem bitecek. Wordpress eklentileri başta olmak üzere çok fazla araştırma yaptım fakat ücretsiz bir şekilde bu sistem tarzı bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net
Ücretsiz bir şekilde bulman biraz zor gibi :) Cok sağlam bir araştırmaya geçmen gerekiyor onun içinde yabancı ülkelerdende araştırmaya geçe bilirsin

25 Ocak 2018
13
0
0
Ankara
Keyleri asıl kaynağından daha ucuza alamazsın, bu durumda satış karı nereden olacak onu anlamadım.
İnternetten toplayacağın keylerin yarısından çoğu çalışmayacaktır. Ayrıca hadi yaptın, hukuksal bir zemin oluşturduğun için kısa sürede ensene yapışırlar diye düşünüyorum.

14 Şub 2018
62
0
0
bu tür bi eklenti yok. Ve kimsede oturup sana beleş vermez. ticaret yapacaksan beleş eklenti ve script bekleme. madem ticarete girecen paraya kıyıp yaptırcan malesef :)

6 Ağu 2018
34
0
6
Ankara
Merhaba. İnternet sitemde cd key / serial key satışı yapmak istiyorum. Müşreti ürünü satın alacak, satın alımdan sonra gösterilecek ekranda cdkey çıkacak veya mail olarak müşteriye gönderilecek ve işlem bitecek. Wordpress eklentileri başta olmak üzere çok fazla araştırma yaptım fakat ücretsiz bir şekilde bu sistem tarzı bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)
Merhaba,

böyle bir sistemi uygun bir fiyata yazılımcıma yazdırabilirim. Ücretsiz olarak bulamazsın bilginiz olsun.