İnternet Sitemde CD Key Satışı Yapmak İstiyorum

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Başlayanlar kategorisinde xloney tarafından oluşturulan İnternet Sitemde CD Key Satışı Yapmak İstiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,074 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı İnternet Sitemde CD Key Satışı Yapmak İstiyorum
Konbuyu başlatan xloney
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burak

xloney

Kayıtlı Üye
4 Nis 2018
1
0
0
Merhaba. İnternet sitemde cd key / serial key satışı yapmak istiyorum. Müşreti ürünü satın alacak, satın alımdan sonra gösterilecek ekranda cdkey çıkacak veya mail olarak müşteriye gönderilecek ve işlem bitecek. Wordpress eklentileri başta olmak üzere çok fazla araştırma yaptım fakat ücretsiz bir şekilde bu sistem tarzı bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

admin

Yönetici
WF-Yönetim
7 Kas 2017
228
2
18
webmastersitesi.net
Ücretsiz bir şekilde bulman biraz zor gibi :) Cok sağlam bir araştırmaya geçmen gerekiyor onun içinde yabancı ülkelerdende araştırmaya geçe bilirsin

kisabiara

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
13
0
0
Ankara
Keyleri asıl kaynağından daha ucuza alamazsın, bu durumda satış karı nereden olacak onu anlamadım.
İnternetten toplayacağın keylerin yarısından çoğu çalışmayacaktır. Ayrıca hadi yaptın, hukuksal bir zemin oluşturduğun için kısa sürede ensene yapışırlar diye düşünüyorum.

Root

Kayıtlı Üye
14 Şub 2018
62
0
0
bu tür bi eklenti yok. Ve kimsede oturup sana beleş vermez. ticaret yapacaksan beleş eklenti ve script bekleme. madem ticarete girecen paraya kıyıp yaptırcan malesef :)

6 Ağu 2018
34
0
6
Ankara
Merhaba. İnternet sitemde cd key / serial key satışı yapmak istiyorum. Müşreti ürünü satın alacak, satın alımdan sonra gösterilecek ekranda cdkey çıkacak veya mail olarak müşteriye gönderilecek ve işlem bitecek. Wordpress eklentileri başta olmak üzere çok fazla araştırma yaptım fakat ücretsiz bir şekilde bu sistem tarzı bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)
Merhaba,

böyle bir sistemi uygun bir fiyata yazılımcıma yazdırabilirim. Ücretsiz olarak bulamazsın bilginiz olsun.