Instaweb 6.2 hikaye – canlı yayın görüntüleme orjinal login sorunsuz lisanssız

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Instagram Hizmetleri kategorisinde MuratLord tarafından oluşturulan Instaweb 6.2 hikaye – canlı yayın görüntüleme orjinal login sorunsuz lisanssız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Instagram Hizmetleri
Konu Başlığı Instaweb 6.2 hikaye – canlı yayın görüntüleme orjinal login sorunsuz lisanssız
Konbuyu başlatan MuratLord
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sadlades

MuratLord

WF Moderatör
28 Nis 2018
129
1
18
Offline
Bir çok sitede ve forumlarda instaweb farklı sürümleri paylaşılmakta bu paylaşımlar ve sürüm sayıları gerçeği yansıtmamaktadır en güncel ve tüm özelikleri aktif yazılımı sizler için bulup paylaşmaya özen gösteriyoruz en son güncellemelerden sonra son sürüm olarak çıkan instaweb 6.2 ile birlikte hikaye izlenme ve canlı yayın araçları beraberinde geliyor.

Mevcut Sistem Sürümü : V6.2

PHP 5,6 OLMALIDIR.

Login sorunu yoktur.

Login sorunsuz instaweb scriptidir.

Admin Giriş : www.siteniz.com/admin

Script İçinde 5 k iwp dosyası vardır userler ilkk alanındır.

LOGİN SORUNU ÇÖZÜMÜ
Login yapmayan ve adminden kullanıcı aramada id bulunmadı hatası alan kişiler user ekleme kısımından 1 adet iwp user import (eklediği) etiği taktirde sorun çözülecektir ve login girişi aktif olacaktır id bulunmadı hatası kalkacaktır. Unutmayınız bu işlemeleri yapmadan önce cronlarınızın hepsini aktif ediniz cronlar çalışmıyor ise bu işlemleri yapsanız da sorun düzelmez.

İNDİR
 

Benzer konular