İnstaweb 4.3.2 Scripti

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Script Alış Satış kategorisinde MuratLord tarafından oluşturulan İnstaweb 4.3.2 Scripti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 962 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Script Alış Satış
Konu Başlığı İnstaweb 4.3.2 Scripti
Konbuyu başlatan MuratLord
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melisa

MuratLord

WF Moderatör
28 Nis 2018
129
1
18
Offline
Kullanıcı Tarafı İçin Genel Standart Özellikleri

Siteye giriş yapan kullancılar kendi instagram anasayfalarını görmektedirler.Bu gönderileri inceleyebilmekte ve yorum yada beğeni gönderebilmektedir.

Sistem üzerinden Direct Message (DM) ve Fotoğraf yükleyebilme özelliği !
Sistem üzerinden mobil uygulama'da yapılabilen tüm özellikler aktif !
Sisteme giren kullanıcılar sizin belirdeğiniz kadar kredi kazanmaktadır ve bunları sistem üzerinden harcayabilmektedirler. Bu krediler ile sizin belirlediğiniz kadar yorum,takip,kredi işlmeleri yapabilmektedirler Her gün yenilenen krediye ek olarak ilk girişte farklı bir kredi de tanımlayabilmektesiniz Örneğin: İlk kayıtta 150 , her gün yenilenen 50 takipçi kredisi gibi. Yine sistem üzerinden bu kredilerin ne kadar sürede bir yenileneceğini de siz belirlemektesiniz.
Kullanıcılar sisteme girdiklerinde takipçi, beğeni ve yorum havuzuna dahil olmaktalar. Dilerseniz bu havuzdan çıkartarak kullanıcıları premium üye olarak da tanımlayabilirsiniz.
Sistem üzerinde kullanıcılar kendilerinin takip edip, onları takip etmeyenleri takipten çıkartma yada takip etmediklerini takip edebilme sistemlerine de sahip olmaktadırlar.
Story izlenme (hikaye izleneme) hilesi eklenmiştir
Canlı yayın araçları (canlı yayın izlenme, canlı yayın beğeni, canlı yayın yorum.) eklenmiştir.


Yönetim Paneli için Standart Özellikler

Sistem yöneticisi ayarlar bölümünden sitenin tüm özelliklerine kontrol edebilmektedir. Ayarlar bölümünden iletişim için kullanılacak whatsapp ve skype detayları ile sistemsel tüm değişiklikleri bu bölümden sağlayabilmektesiniz. Ayrıca yine ayarlar kısmınden sisteme her giren kullanıcının oto takip edeceği kullanıcıları ve sisteme girmesini istemediğiniz kullananların engelleneceği bölüme de ayarlayabilmektesiniz.
Cpanelden ekleyeceğiniz tek cron ile tüm cronların yönetimini admin panelinden yapabilme kabiliyetine erişebilmektesiniz.
Yönetimin işlemler kısmınde pasife düşen kullanıcıları tek buton ile temizleyebilirsiniz.
Yine bu işlem kısmınde kullanıcı aktarma paneli sayesinde kullanıcı adı şifre ile yada cookies ile kullanıcı yükleyebilmektesiniz. Burada eklenen kullanıcılar sistem tarafından tek tek denetim edilerek eğer çalışıyorlarsa sisteme dahil edilmektedirler.
Yönetim kısmının üyeler bölümünde tüm üyeleri, kullanıcı adı, nick , etken, pasif, şifre yada cookies şeklinde filtreleyebilmektesiniz. Üyelerin detay kısmınde de mevcut kredilerini görebilir, beğeni,takipçi yada yorum havuzunda kullanımını kapatabilir yada admin olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Gene bu detay kısmından kullanıcıya oto beğeni paketi tanımlayabilirsiniz.
Yönetim panelindeki sayfa bölümünden sitede yer edinen içerikleri ckeditor yardımı ile kodlara bulaşmadan düzenleyebilirsiniz.
Sistem içinde 1 adet de blog yönetim sistemi bulunmaktadır. Bu blog yönetim sistemi sayesinde seo için gerekli olan makalelerinizi ekleyebilir istediğiniz title ve seo urlyi bu kısımdan tanımlayabilirsiniz.
Yönetim paneli üzerinden bayi sistemini de satın aldıysanız eğer bayiler tanımlayarak bu bayilerinde sizin sisteminiz üzerinden satış yapmasını sağlayabilirsiniz.
Sistem üzerinde multi blok sistemi mevcuttur. Örneğin bir kullanıcının takip edebilmesi, beğeni gönderebilmesi ve yorum yapabilmesi ayrı ayrı ele alınmıştır. Doğrusu bir kullanıcı eğer instagram tarafınca takip edilmesi bloklandıysa, sadece takip havuzundan çıkarılır fakat beğeni yada yorum gönderilmeye devam eder. 3 saat sonunda yeniden kontrol edilir. Eğer takip işlemi yapabiliyorsa bu sefer takip havuzuna geri aktarılır.


Bayi Özellikleri
Tanımladığınız bayilerin özel bir giriş urlsi ve kullanıcı adı şifresi bulunmaktadır.
Bu bayilere sisteminizde 50K kullanıcı bulunsa bile sadece 10k sını kullanabilmelerini sağlayabilirsiniz. Bu kısıtlama sistemini de dilerseniz. Beğeni için ayrı takipçi için ayrı yorum için ayrı tanımlayabilirsiniz. Max. kullanıcı sayısının yanı sıra bu kullanıcılar ile yapacağı işlem sayısınıda kısıtlayabilmektesiniz. Örn: Bir bayinize 10K kullanıcı limiti tanımladınız ve günlük 5 işlem limiti verdiniz. Bu kullanıcı 1 gün içerisinde maximum 5 defa 10k ya kadar dilediği kişiye takipçi gönderebilir. Bu işlem limitlerinin attığı takipçi ile alakası yoktur. 100 Takipçi bile atsa 1 işlemini harcamış olmaktadır.
Bayilere tanımladığınız oto beğeni satma hakları toplam olarak verilmektedir yani günlük olarak sıfırlanmamaktadır. Bayiye bu oto beğeni de max kaç oto beğeni satabileceğini ve kaç adet satabileceğini tanımlayabilmektesiniz. O bayi de oto beğeni için tanımladığınız max kredi kadar oto beğeni paketi satabilmektedir. Örn: Siz bir bayinize oto beğeni için 5k max. kullanıcı ve 10 adet paket tanımladınız. Bu bayiniz 5k’ya kadar 10 adet dilediği şekilde oto beğeni paketi satabilir. 1 tane 2k oto beğeni, 1 tane 5k oto beğeni, 1 tane 500 oto beğeni vs. gibi.
Sistem üzerinde cinsiyet ayrımı da bulunmaktadır. Siz bu bayilerinize dilerseniz bayiliği açarken cinsiyet seçebilme imkanı da sağlayabilirsiniz. Böylece bayileriniz sadece bayan beğeni paneline bile sahip olabilirler.
Bayilik panelini verirken son kullanım tarihi veriyorsunuz ve bayiler o tarih gelince otomatik olarak sisteme girememiş oluyorlar. Bayilerinizin üyeliklerine not ekleme imkanınızda bulunmaktadır.

Sistem Gereksinimleri

Php Sürümü 5.6 Olmalıdır.

Hostinginizde İonCube Destekli Olması Gerekmektedir.

NOT: Login sorunu yoktur . Login sorunsuz instaweb scriptidirKurulum


1- İndirdiğiniz rar'ı bir klasöre çıkartınız.

2- app/config klasörüne girip "config.php" ve "config.local.php" dosyalarını database'inize göre editleyiniz.

3- Anadizinde bulunan instaweb.sql dosyasını phpmyadmin üzerinden database'inize aktarınız.

Ücretli Kurulum İçin Skype : nurullahtrkglu@gmail.comAdmin Bilgileri

Admin Giriş: /admin

id: admin pass: 123456789İndirme Linki

Tıkla İndirLogin Sorunu Çözüm:

Login yapmayan ve adminden kullanıcı aramada id bulunmadı hatası alan kişiler user ekleme kısımından 1 adet iwp user import (eklediği) etiği taktirde sorun çözülecektir ve login girişi aktif olacaktır id bulunmadı hatası kalkacaktır. Unutmayınız bu işlemeleri yapmadan önce cronlarınızın hepsini aktif ediniz cronlar çalışmıyor ise bu işlemleri yapsanız da sorun düzelmez.İWP User isteyen kişiler aşağıdan gmail'i ile birlikte yorum bırakabilirler.

Sorunlarınız için yorum atabilirsiniz.