İnstagramdan Para Kazanma Özelliği Geldi İçeri Buyur ;)

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

sosyaldostum

Kayıtlı Üye
2 Kas 2020
4
0
1
Merhabalar Arkadaşlar İnstagramın Getirmiş Olduğu Özellik Olan İnstagram Üzerinden Para Kazanma Hakkında Makalemi Hazırladım Umarım Faydalı Olmuştur Bilmeyen Arkadaşlar İçin Bi Teşekkür Yeterli :)

Instagram para kazanma özelliği 4 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşen son güncelleme ile kullanıcılarına sunulmuştur. Kullanıcıların yeni gelen Instagram para kazanma özelliği sayesinde kazanç elde etmesi ve Instagram uygulaması üzerinde daha çok vakit geçirmeleri planlanmıştır. Instagram para kazanma özelliği kullanıcıların IGTV ve Instagram canlı yayın üzerinden para kazanabilmesine olanak sağlayan bir özelliktir. Instagram para kazanma özelliğini nasıl kullanacağını bilmeyen kullanıcıların Instagram uygulamasının yeni özelliği sayesinde nasıl para kazanacaklarını detaylı olarak sizler için derledik.

Instagram Para Kazanma Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram para kazanma özelliği açmak isteyen kullanıcılar bu işlemi nasıl yapacakları konusunda henüz bir bilgiye sahip değildir. Instagram para kazanma özelliğinin yeni gelmesinin ardından kullanıcıların bu hizmeti nasıl kullanacakları oldukça merak edilmektedir. Instagram para kazanma özelliğini kullanarak uygulama üzerinden gelir elde etmek isteyen kullanıcılar için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki IGTV ve diğer seçenek iste canlı yayın üzerinden para kazanma yöntemidir.
Kullanıcılar IGTV bölümünü kullanarak Instagram para kazanma özelliğini kullanabilirler. IGTV reklamları ile para kazanmak kullanıcıların en zahmetsiz olarak para kazanabilecekleri yöntemdir. Instagram para kazanma özelliği ile kullanıcılar IGTV üzerinden paylaştıkları videolara reklamlar ekleyebilecek ve bu reklamlar sayesinde gelir elde edebilecektir. IGTV üzerinden paylaştığınız videolarınıza reklam ekleyebilmek ve para kazanabilmek için gerekli şartları sağlayan tüm kullanıcıların IGTV üzerinden kolayca para kazanmaya başlaması çok kolay bir hale gelmiştir. Instagram para kazanma özelliğini IGTV video reklamları ile gerçekleştirmek kullanıcılar için ilk seçenektir.

Instagram para kazanma özelliğini kullanabilmek için tercih edilebilecek diğer yöntem ise Instagram canlı yayın yapmaktır. Tiktok uygulaması üzerinden canlı yayın yapan kullanıcıların yakından bildiği bu özellik artık Instagram uygulaması içinde geçerli hale gelmiştir. Instagram para kazanma özelliği için sunulmuş olan canlı yayın yapma seçeneği ile kullanıcılar Instagram uygulaması üzerinden belirlenmiş fiyatlar ile Sticker satın alabilir canlı yayınına katıldığı kişiye hediye gönderebilir, hediye kabul edebilir bir hale gelmiştir.İnstagram Para Kazanma özelliğini canlı yayın yaparak kullanıcılardan hediyeler kabul ederek sağlayabilirsiniz.
Instagram canlı yayın yaparak para kazanma özelliğini kullanmayı tercih eden kullanıcıların takipçi sayısının yüksel olması gerekmektedir.

Daha Detay İçin : İnstagram Para Kazanma Özelliği