Instagram Takipçi Satın Al İşlemi Zararlı mı?

4 Mar 2018
1
0
0
İnstagram takipçi satın al işlemi yapmayı düşünen bir çok kullanıcı mevcut fakat bu işlemin profile herhangi bir zararı var mı bunu merak ediyorlar. Takipçi satın alan kişilerin bazıları hesaplarının kapandığını ya da takipçilerinin azaldığını belirtiyor. Bu durumu nasıl engelleyebiliriz bu konumuzda bu durumu paylaşacağız.

Instagram Takipçi Satın Al İşlemi Nedir?

Öncelikle instagram takipçi satın al işlemi belirli bir para karşılığında belirli sayıda takipçi sayısı arttırmak, diğer profillerin bizim instagram sayfamızı takip etmesini sağlamaktır.Genellikle 1000 instagram takipçi 20-30 tl civarında satılmaktadır. Yabancı bot instagram takipçileri satın alındığı gibi gerçek kullanıcılardan oluşan takipçi paketleri de mevcuttur. Bütçemize göre ya da kaç takipçimiz olmasını istiyorsak ona göre bir paket seçip takipçi satın alabiliyoruz.

Instagram Takipçi Satın Alma Zararlı mıdır?

Instagram takipçi satın alma işlemi işini bilen kişilerle çalışılırsa zararsız bir işlemdir. Instagram sizin hesabınızı birisi takip etti diye kapatmaz. Fakat agresif şekilde instagram kurallarına uyulmadan bu işlem yapıldığında profiliniz zarar görebilir. Genellikle ucuz fiyat veren işini bilmez kişiler tarafından yapılan takipçi gönderimleri nedeniyle hesaplar kapatılmaktadır. Daha sonra açılması ise çok zor olmaktadır.Nereden Takipçi Satın Alınmalıdır?

Takipçi satın al işlemi yapan kişiler ve firmalar oldukça fazladır. Fakat piyasada eskiden beri bu işi yapan firmalardan takipçi satın alınmalıdır. Bu kişiler instagram güncellemelerini takip ederek müşterilerini mağdur etmeden takipçi gönderimi sağlamaktadır. Siz de eğer instagram takipçi satın al işlemini denemek isterseniz instakip gibi siteleri tercih edebilirsiniz.
 

Benzer konular