İnstagram Şifresiz Takipci-Beğeni-İzlenme

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Instagram Hizmetleri kategorisinde mbey38 tarafından oluşturulan İnstagram Şifresiz Takipci-Beğeni-İzlenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 102 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Instagram Hizmetleri
Konu Başlığı İnstagram Şifresiz Takipci-Beğeni-İzlenme
Konbuyu başlatan mbey38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MuaaaH123

mbey38

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
4
1
1
Offline
Instagram, milyonlarca internet pazarlamacısı için çok popüler bir mikro blog sitesi haline geldi. Ancak kendileri yaratamadıklarında ve Instagram takipçileri de satın alamadıklarında siz neden alasınız? Özellikle Instagram gibi rekabetçi bir platformda organik olarak organik takipçi oluşturmanın ne kadar zor olabileceğini zaten biliyorsanız. Bir numaraya karşı koymak bazen zor olabilir. Ancak Instagram şifresiz beğeniler ve Instagram takipçileri için ödeme yapmak buna değer mi?
Instagram, çok kısa bir süre içinde muazzam bir oranda popülerlik kazandı. Bununla birlikte, Instagram henüz gerçek bir çoklu platform medya olarak görülmediğinden, diğer platformlarda olduğu gibi ondan para kazanmak için fazla çaba gösterilmiyor. Ancak igsifresiz.net web sitemiz, Instagram Şifresiz Beğeniler ve Instagram Şifresiz Yorum Aracı gibi akıllı hileler kullanma fırsatı sunuyor. Bu araçlar, Instagram takipçileriniz veya hayranlarınız olarak kaç kişiye sahip olduğunuzu ve belirli bir zaman dilimi içinde kaç kişinin izini sürmek istediğinizi izleyen Instagram analiz araçlarına erişiminizin olmasını gerektirir.
Instagram Şifresiz Beğenme Aracı, Instagram kullanıcılarının içeriğinizi "Beğen" bölümünde göstermek zorunda kalmadan Beğenmelerini sağlamak için bir gizli arac belirlemenizi sağlar. Bu, bir sosyal medya pazarlama analiz aracı olan Instagram Ghost Selectors ile birlikte çalışacaktır. Instagram Hayalet Seçici, ilginç Instagram içeriğini URL'nin karma etiketine göre otomatik olarak tanımlar. Öyleyse, Instagram kullanıcılarının Instagram içeriğinizi Beğenmesini istiyorsanız, Instagram Hayalet Seçici bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu, Instagram Şifresiz Beğen aracıyla nasıl etkileşim kurar? Instagram Şifresiz Beğen işlevi, Instagram'ın karma etiket eşleştirme sistemiyle birlikte çalışır.
Zaten bir Instagram hesabınız varsa, "Instagram Insights" ticaret analizi aracı değerli bir katkı olabilir. Instagram Insights, kullanıcıların ne aradığını, arama alanına hangi anahtar kelimeleri yazdıklarını ve Instagram'da ne kadar aktif olduklarını görmenizi sağlar. Instagram takipçilerinizin ve diğer Instagram kullanıcılarının hangi anahtar kelimeleri ve sosyal medya anahtar kelimelerini kullandıklarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Tüm bu verilere Instagram uygulamasından ulaşılabilir, bu nedenle bu bilgileri almak için Instagram kullanıcı dizinini araştırmanıza gerek yoktur.
Instagram Insights ayrıca en çok ziyaret edilen Instagram sayfaları hakkında size bilgi verir. Size her bir sayfayı "beğenen" kişi sayısını gösterir ve Instagram kullanıcıları arasında hangi sayfaların en popüler olduğunu söyler. Instagram'ın arama motoru aracılığıyla markanızı tanıtmak için kullanabileceğiniz en aktif Instagram sayfalarından da içgörüler edinebilirsiniz. Instagram, kısa süre önce Instagram Enterprise Miner olarak bilinen kendi tescilli ölçüm motorunu entegre etti. Instagram Enterprise Miner ile Instagram'da gerçek zamanlı içgörüler elde edebilir ve Instagram'ın tüm API'lerine erişebilirsiniz.
Instagram, etkileşimi ve etkinliği belirlemek için Facebook API'lerini kullanır. Instagram Kurumsal Metrikler aracı, kiminle bağlandığınızı ve etkileşim modellerinin neye benzediğini daha iyi anlayabilmeniz için etkileşim, etkinlik ve bağlantı oranları için ölçümler almanıza olanak tanır. Belirli bir Instagram kullanıcısının veya hedef kitlenin etkileşim modellerini izlemek istiyorsanız, Instagram Enterprise üzerinden bağlanmanız gerekir; bu, ayrı bir analiz hizmeti yerine doğrudan Instagram API'sine erişmenizi sağlar.
Crowdfire analiz aracı, Instagram tarafından kullanılan bir başka popüler araçtır. Crowdfire, Instagram topluluğunda gerçekleşen konuşmalar hakkında toplu ve ayrıntılı bilgileri görüntüler. Size belirli bir Instagram kullanıcısının veya sayfasının nasıl trend olduğuna ve çok fazla dikkat çekip çekmediğine dair hızlı bir anlık görüntü verebilir. Crowdfire'ı doğrudan Instagram hesabınızdan görüntüleyerek, belirli içeriklerle ilgili toplulukta devam eden konuşmalara göz atabilir ve hangi sohbetlerin en aktif olduğu hakkında fikir edinebilirsiniz.
Instagram'ın birkaç farklı analiz aracı vardır ve bunların tümü yeni kitleler bulmak için harika bir potansiyel sunar ve sahip olduğunuz Instagram takipçilerinizin sayısını artırmak için nereye odaklanmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olur. Bu araçlardan herhangi birini kullanarak Instagram kullanıcı ve sayfalarının faaliyetleri ve Instagram'da takip edenlerin faaliyetleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Instagram hesabınızı izleyerek ne kadar trafik aldığınızı görebilirsiniz alıyoruz. Daha fazla bilgi arıyorsanız, Twitter'da bir Instagram kullanıcısı ile bağlantı kurmayı deneyin ve orada gerçekleşen etkileşimlerden neler öğrenebileceğinizi görün.
SİTE : İGSİFRESİZ.NET
 
  • Beğen
Tepkiler: MuaaaH123