Instagram kendi hesabınızla girmeden kendi hesabınıza takipçi yollama

takipcibalonu

Banned
14 Ara 2018
2
0
0
TAKIPCIBALONU.COM TIKLA GİTInstagram Hileleri
Sosyal Medya siteleri için bazen hile yapmak gerekebilir. Mesela yeni bir fotoğraf paylaşımı yaptınız, az sayıda takipçilerinize ulaşabilir. Bu durumda biz size ihtiyaç duyacağınız hileleri sitemizde araçlar olarak yaptık. Gerek duyduğunuz zaman sitemizi ziyaret ederek araçlarımızı kullanabilirsiniz. Peki hangi hizmetleri mi sağlıyoruz?
• Takipçi Hilesi
• Yorum Beğendirme Hilesi
• Beğeni Hilesi
• Yorum Hilesi
• Görüntülenme Hilesi
• Kaydetme Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi
Yüklediğiniz yada Paylaştığınız bir medya gönderisine Beğeni Gönderme Aracı sayesinde beğenilerini attırabilirsiniz. Dilerseniz Özel ID/URL özelliği sayesinde link ile başka bir Hesabın fotoğrafına beğeni gönderebilirsiniz. Her saat 150 beğeni kredisi kazanabilirsiniz.

Instagram Yorum Beğendirme Hilesi
Yorum beğendirme hilemiz ile ünlü ve fenomen insanların fotoğraflarına attığınız yorumları hilemiz ile beğendirerek ünlü kişilerin hesaplarındaki fotoğraflarda bulunan yorumlarınız en üst kısımlarda gözükecek ve bu sayede daha fazla takipçi kazanma ihtimaliniz olacaktır.

Instagram Takipçi Hilesi
Takipçi Gönderme Aracı aracımız sayesinde profilinize ücretsiz takipçi göndererek sizi takip eden kişi sayınızı attırabilirsiniz. Size etkileşimde bulunurlar, yani sizi takip edenler gönderilerinizi görürler ve beğeniler. Dilerseniz başka bir hesapla giriş yaparak kendi hesabınıza kullanıcı adı ile takipçi kasabilirsiniz. Her saat 125 takipçi kredisi kazanın.

Instagram Yorum Hilesi
Yüklediğiniz ya da Paylaştığınız bir medya gönderisine Yorum Gönderme Aracı sayesinde yorumlarını attırabilirsiniz. Dilerseniz Özel ID/URL özelliği sayesinde başka bir Hesabın fotoğrafına yorum gönderebilirsiniz. Her saat 10 yorum kredisi kazanın.

ÜCRETSİZ VE GERÇEK HESABINIZLA GİRİŞ YAPMADAN KULLANIM
Siteye giriş yaparken kendi hesabınızla girmeseniz bile kendi hesabınıza takipçi, beğeni yorum gibi işlemleri yollayabilirsiniz. Sistem tamamen havuz sistemi mantığı ile çalışmaktadır, bu yüzden herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Dilerseniz bize destek olmak amacıyla sitemizden, bir paket satın alarak bize destek olmuş olursunuz. Ayrıca herhangi bir paket satın alarak premium üye olursunuz, kimseyi beğenmez ve takip etmezsiniz.

TAKIPCIBALONU.COM TIKLA GİT
 

Benzer konular