İnstagram Hesap Satışı İçin Alternatif Çözümler

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde T3NGRi tarafından oluşturulan İnstagram Hesap Satışı İçin Alternatif Çözümler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı İnstagram Hesap Satışı İçin Alternatif Çözümler
Konbuyu başlatan T3NGRi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan T3NGRi

T3NGRi

Kayıtlı Üye
17 Tem 2020
1
0
1
Offline
İnstagram Hesap Satışı İçin Alternatif Çözümler​

İnstagram hesap satışı ile para kazanmak günümüzün en popüler sosyal medyadan para kazanma yollarından biridir. Peki instagram hesap satışı nasıl yapılır? Hangi sitelerden hesap satışı yapılmalı? Bu tarz soruların cevabına bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Satacağınız hesaplar ya eski tarihli ve takipçisi bulunmayan hesaplar olmalı ya da keyword yani aranma hacmi yüksek, marka olabilecek kullanıcı adları olmalı. Örneğin 2015 yılında açılmış bir instagram hesabı 30 TL gibi fiyatlara alıcı bulabiliyorken @saat kullanıcı adına sahip bir instagram hesabı açık arttırma ile 1000 TL gibi fiyatları geçebilir.

İnstagram takipçi ve beğeni satın almak ise hesap kasıp satmak isteyenlerin yapabileceği en mantıklı harekettir. Yüksek takipçili ve etkileşimli hesaplar oldukça yüksek fiyatlardan alıcı bulabiliyorken, vakit ve küçük miktarlarda nakit ayarlayarak instagram takipçi ve beğeni hizmeti satın alabilir, sayfanızı hızlıca yükseltebilirsiniz.

İnstagram reklamları satın alarak sayfanızın büyümesini hızlandırabilir, farklı sayfalar ile anlaşarak karşılıklı reklam verebilirsiniz. Ya da iyi bir sosyal medya uzmanıyla anlaşıp, instagramdan ürün satışına başlayabilir, sayfanızı sponsorlu reklam üzerinden tanıtarak yüksek satış rakamlarını kolayca görebilirsiniz.

Türkiye’de sosyal medya pazarlama açısından oldukça büyük bir pazar ve pek çok kişi bu pazardan belli dilimler alma hedefinde emin adımlar ile ilerliyor. Sizlerde bu pazara kolayca giriş yapıp, işinize yarayacak pek çok insanla tanışabilir ve Dijitalsat üzerinden ticaretlerinizde dolandırılma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Düşük komisyon oranları ile ticaretlerinizde tamamen güvende kalır, sosyal medya üzerinde ihtiyaç duyduğunuz hizmete direkt ulaşırsınız. Pek çok ilan içerisinde size en uygun olanlarını seçerek sosyal medya pastasından bir dilimde siz alabilirsiniz. Doğru kişiler ile çalışmak ve ticaretlerinizin tamamında güvende kalmak için sizde Dijitalsat çözümlerini tercih edin.