Satış İnstagram 300 Türk Takipçi 1 TL! ʊ Yılbaşı Kampanyası

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

SeriTakip

Kayıtlı Üye
29 Ara 2018
1
0
0
- Yılbaşı kampanyası devam ediyor, 300 türk takipçi 1 tl! SeriTakip üzerinden 7/24 ödeme yaparak türk takipçi satın alabilirsiniz, sağlanılan hizmetler otomatik bir şekilde başlar.
Nasıl Satın Alınır?


Web sitemiz: SeriTakip - instagram takipci satın al


Yukarıdaki paketlerden istediğinizi seçin ve 'Satın Al' butonuna tıklayın. Çıkan sayfada ödeme yapıp işleminizi tamamlayabilirsiniz bu aşamadan sonra sistem yoğunluğuna bağlı otomatik olarak maximum 10 dakika içerisinde takipçileriniz gönderilmektedir. SeriTakip üzerinde yaptığınız işlemler 7/24 otomatik olarak onaylanmaktadır.


Tüm Paketlerin Ortak Özellikleri


  • Sipariş vermeden önce instagram profiliniz gizli olmamalıdır.
  • Takipçiler %100 oranında kaliteli gerçek türk kullanıcılardan oluşmaktadır.
  • Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır.


Kimiz Biz ?

SeriTakip Sosyal Medya Hizmetleri markası ile sizlere hizmet vermekteyiz. 2012 yılından bugüne facebook'tan başlayıp instagram, youtube, twitch, swarm, twitter, tumblr gibi bir çok sosyal medya hizmeti sunmaktayız.

Tüm genel soru(n) için detay : iletisim@seritakip.org