İngilizce sitelerinizi ücretsiz tanıtıyorum | Netdia.org

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

Netdia

Kayıtlı Üye
17 Eki 2018
2
0
0
Izmir
Merhaba arkadaşlar.

Netdia.org projesiyle birlikte ingilizce bir internet günlüğü sitesi açtım. Gün içerisinde gezdiğim ilgili kategorilerdeki siteleri blogumda tanıtıyorum. Blogumu dokuz gün önce açtım ve daha epey bir yolumuz var.Yukarıda gördüğünüz gibi internet sitemin kategorileri bu şekildedir. Daha fazlası için siteye erişimde bulunabilir ve bana katkı sağlayabilirsiniz.

Kategorileri özet geçmem gerekirse:

* Contact - Bana nasıl ulaşabilirsiniz?

* Who Is Netdia - Netdia.org, kendi kişiliği olan bir günlüktür. ^^

* Tips and Advice - Burada bloglarla ve diğer sitelerle ilgili tavsiyelerde bulunuyorum. Ayrıca hayatın diğer alanlarıyla da ilgili tavsiyeler veriliyor.

* Netdia's Diary - Sevimli günlüğümüzün ayrıca kendi günlüğü de mevcut. Burada ileride neler yapılacak ve siteyle ilgili teknik çalışmalar yapıldıysa varsa ne gibi çalışmalar gerçekleştirildi öğrenebilirsiniz.

* Blogs and Other Types That Look Bright - Günlüğümüzün ana kısmı. Dört adet alt kategorisi vardır: Blog Advice, Forum Advice, Portal Advice ve Websites and Other Types


Özellikle yeni bir ingilizce site açan arkadaşlar varsa memnuniyetle onlara yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkürler.

Not: Blogda da belirtildiği üzere logo ortaya alınacaktır.
Not 2: Footer işlevsel bir footer haline getirilecektir.