İmplant Diş

13 Haz 2018
2
0
0
İMPLANT DİŞ

İmplant diş hekimliğinin sizin için bir seçenek olduğunu düşünüyorsanız, size bir diş / radyografik muayene ve sağlık öyküsü almanızı rica ediyoruz. Bu danışma ziyaretleri sırasında, özel ihtiyaçlarınız ve düşünceleriniz Klinik tarafından ele alınacaktır . Sorularınız ve endişeleriniz bizim için önemlidir ve ekibimiz, prosedürünüzün başarılı olmasına yardımcı olmak için sizinle çok yakın bir şekilde çalışacaktır.

Dental İmplant Prosedürü

Diş implantları, diş kökünün yerine geçen metal çapalardır. Cerrahi olarak çene kemiğine yerleştirilirler. Küçük postlar daha sonra diş etlerine doğru çıkıntı yapan implanta (Abutment) takılır. İmplant kronu daha sonra implant abutmenti üzerine yerleştirilir. İmplant kronları, yere ve estetik hesaba bağlı olarak çimento veya vida tutulabilir. İmplant diş fiyatları ile ilgili yazıları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Diş İmplantları genellikle tek veya çok sayıda eksik dişin yerini alabilmek için yapılabilecek en iyi şeydir. İlk olarak, implantlar, üst veya alt çenenizin destekleyici kemiğindeki dişeti dokusunun altına yerleştirilir. Bir iyileşme periyodundan sonra, bu süre içinde implant sıkı bir şekilde demirlenirken, geçici bir taç, kısmi veya tam protez olabilir. Bu seçenekler duruma göre bir durumdur ve Dr. Knight sizin için en iyi olduğunu düşündüğü tavsiyeyi yapar.

İmplant çene ile entegre edildikten sonra ikinci veya onarıcı faz başlar. Yapacağınız son restorasyonlar, kısmi veya protezleriniz için izlenimler alınır. Ardından implantlara ekleri veya ekleri bağlanabilir. Yedek dişler daha sonra direkler veya ataşmanlar üzerinden yapılır. Tüm implant işlemi üç ila altı ay sürebilir. Çoğu hasta günlük yaşamlarında herhangi bir bozulma yaşamaz.

Site Adresimiz: https://implantsdis.com
Whatsapp destek hattımız: 0505 098 81 62