Satış IMEI Kayıt- Pasaport Kaydı + Harç Bedeli Toplam 300 TL

14 Eyl 2018
2
0
0
SPONSOR LİNK: iPhone Satışlarımız Başlamıştır - Böyle Ucuzunu Görmediniz!!!

Özellikle iPhone cihazların ve diğer imei kaydı gerektiren markaların(Samsung, Huawei gibi) Türkiye'de sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için pasaport kaydına ihtiyacı vardır.
Bu bağlamda Türkiye'ye yurtdışından gelen cihazın 120 günlük kullanım süresi vardır. Bu süre sonunda cihazın şebekesi gider ve sinyal almamaya başlar.
Devlet tarafından yurtdışı cihazlarına konulan bu kanun, garanti kapsamında alınmayan cihazların önüne geçmek içindir.
Biz de e-Devlet kaydı onaylı bir şekilde cihazlarınızı kaydediyoruz ve sizlerde cihazlarınızı ömürlük bir şekilde kullanmaya devam ediyorsunuz.
NOT: Kayıt tamamlandıktan sonra tarafınızdan belirtilen e-posta veya iletişim numaralarınıza gerekli evraklar gönderilecektir.

Tüm R10 üyelerini yeni işyerimize çaya bekleriz ;)
Referanslar;
1 adet pasaport kaydı için sipariş verildi.

Aynı gün içinde kayıt gerçekleştirdi arkadaş ilgili dosyaları mail adresine gönderdi..

Hayırlı işler.

Saatler içerisinde kayıt tamamlandı. Çok teşekkür ediyorum, hızlı ve güvenli alışveriş için. Telefon almıştım, pasaport kaydını da yaptırdım. Birkaç ay içerisinde de iPhone X düşünüyorum.
1 Adet Imei kayit işlemi verildi arkadaş çok hızlı ve işinin ehli tebrik ederim kendisini bol satışlar.
1 adet imei işlemi yaptırıldı, her işin hakkını veriyor sağolsun. Kendisine güvenim tamdır. İyi satışlar kardeşim.
Teamviwer ile bağlanıp direk kendi e-devletim üzerinden kendi adımıza kayıt yapıldı. Ödeme işlemini şeffaflık olsun diye teamviwer ile bağlanınca benim bilgisyarımdan yaptı.
Tek kelimeyle mükemmel hizmet.
Teşekkür ederim
1 adet imei işlemi yaptırıldı. teşekkür ederim
Selamlar,
Hızlı bir alışveriş gerçekleştirildi. Teşekkürler .)
IMEI Kayıt işlemi yaptırıldı hızlı ve işinin ehli birisi teşekkür ederim.
Bir Adet IMEI(PASAPORT) KAYDI yaptırıldı
Pasaport Kayıt Hizmeti Alındı
Hocamla imei kayıt işlemi yaptık hızlı bir şekilde halletti teşekkür ederim
Muhammed Bey ile hızlı ve sorunsuz bir imei kayıt işlemi gerçekleşti. Kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum.
İmea Kayıt işlemi verildi. 10 dk team ile halleti sağolsun. işini ehli.
1 Adet Cihaz İmei kayıt işlemi yaptırıldı, gayet ilgili ve işinin ehli bir arkadaş, çok teşekkür ederim tekrardan, hayırlı işler bol kazançlar.
Az önce bilgisayarıma bağlanıp imei kayıt işlemini sorunsuz olarak yaptı.kendisine çok teşekkür ederim.Sorduğum tüm sorulara anında cevap verdi.
Arkadaş çok ilgili beş dakikada halletti sağolsun. Tavsiye ederim.
2 kez imei kaydı yapıldı teşekkürler
İşlem kısa sürede tamamlandı. Teşekkürler.
Üniversiteden bir arkadaşım için 1 adet kayıt yapıldı ellerine sağlık abi.
Pasaport Kayıdı yaptırıldı, ANLIK işlem sonuçlandı. DÜRÜST SATICI, HIZLI İŞLEM
İşlem gayet hızlı ve açıklayıcı şekilde yapıldı, çok teşekkürler.
1 adet IMEI kaydı çok hızlı bir şekilde yapılmıştır. Teşekkürler
arkadaşımız çok ilgili sağolsun sorunumuzu 5 dakikada halletti. Sorunsuz hizmet alınabilir ++++
1 adet imei kaydı yaptırıldı saolsun her soruma üşenmeden cevap verdi. Teşekkürler
1 kayıt yaptırmak istiyorum.
Kayıt 10 dakika içinde yaptı konu sahibi
İlgili kendileri teşekkür ediyorum.
Tavsiye ederim
R10 MULTİ KONU= LİNK