ilanhesap.com - Hesap Alım Satım İlan Pazarı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hesap Alım Satım kategorisinde ilanhesap tarafından oluşturulan ilanhesap.com - Hesap Alım Satım İlan Pazarı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hesap Alım Satım
Konu Başlığı ilanhesap.com - Hesap Alım Satım İlan Pazarı
Konbuyu başlatan ilanhesap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilanhesap

ilanhesap

Kayıtlı Üye
29 Ara 2020
1
0
1
Offline
Site Adı: İlanHesap
Site Adresi: ilanhesap.com - Hesap Alım-Satım İlan Pazarı
Açıklama: Hesap Alım Satım İlan Pazarı R10’dan İlanlar bekliyor!
Teknolojinin zirve yaparak her koldan gelişimini sürdürdüğü dönemde kişiler çeşitli faaliyetlerini gerçekleştirmek adına gerek sosyal medya kanallarını gerekse de oyun platformlarını takip eder. Günümüzde en çok kullanılan platformlar hiç şüphesiz sosyal medya uygulamaları, online oyun platformları ve dijital platformlardır.
Bireysel ya da kurumsal anlamda ticari faaliyetlerini daha geniş alanlara yaymak, işin reklamını gerçekleştirerek müşteri potansiyelini artırmak isteyen kişiler de yine sosyal medya hesaplarına ihtiyaç duyar.
İlanhesap.com internet sitesi, güvenilir biçimde başta sosyal medya uygulama hesapları olmak üzere çeşitli online oyun hesapları, mobil oyun hesapları ve dijital müzik hesapları kapsamında satış yapan kişilerin ilanlarını bir arada toplar. İlanhesap.com internet sitesi üzerinde alıcı ile satıcılar buluşarak istedikleri hesaplar üzerinden alışverişler gerçekleştirebilir.
2020 yılında faaliyete geçen ilanhesap.com internet sitesi, sosyal medya, oyun ya da benzeri birçok platform hesabının satışlarında alıcı ve satıcıyı buluşturan geniş kapsamlı bir ilan sitesidir. İlanhesap.com internet sitesinin en büyük amacı hesap alışverişlerindeki dolandırıcılığın önüne geçerek güvenli biçimde alışveriş imkanı sunmaktır.
Elindeki hesapları satmak isteyen kişiler ilanhesap.com internet sitesi üzerinden ücretsiz biçimde ilan oluşturarak ilanlarına alıcıları bekler. Alıcılar da sisteme giriş yaptıktan sonra istediği kategorilerdeki ilanları listeledikten sonra yine istediği hesabın alışını güvenli biçimde gerçekleştirir.

İlanhesap.com internet sitesinde kişiler sosyal medya uygulamaları kapsamında;
Facebook,
Twitter,
Instagram,
Youtube,
Tiktok,
Diğer sosyal medya hesapları.

Mobil oyun/online oyun uygulamaları kapsamında ise;
Zula,
Black Desert Online,
League Of Legends,
Apex Legends,
Metin2,
CS:GO,
Wolfteam,
Valorant,
PUBG,
Minecraft,
Diğer online oyunlar.
için hesap satışları bağlamında ücretsiz ilanlar oluşturulabilir.

Dijital platformlar hesapları kapsamında da;
Netflix Hesapları,
Spotify Hesapları,
Amazon Prime Hesapları,
Diğer Dijital Platformlar
için yine hesap satış ilanları ücretsiz biçimde oluşturulabilir.

Bilgisayar ve Konsolların yanı sıra bunların fiziksel oyunları kapsamında ise;
Bilgisayar ve Oyunları
PlayStation ve Oyunları
Xbox ve Oyunları
ilanlarınızı hemen verebilirsiniz.

Mobil oyun, online oyun, dijital platform hesapları veya sosyal medya uygulamaları için hesap arayışı içerisinde olanların tercih edeceği ilanhesap.com internet sitesine ücretsiz olarak üye kaydı oluşturduktan sonra listelenen ilanlardan kendilerine uyanı en kolay biçimde alabilir.
İlanhesap.com internet sitesi genel olarak hesap alışverişleri için alıcı ile satıcıyı bir platformda buluşturarak güvenli alışverişi sağlamanın temelini oluşturmaktadır. Yenilenen, gelişen teknolojiyi de sürekli olarak takip ederek kendisini yenileyen ilanhesap.com, kullanıcılardan gelen dönütlere göre de başarılı iş sürecini sürdürmeyi hedef haline getiren bir platformdur.