ikinci El Eşyalar Alınır

27 Kas 2017
28
0
0
İkinci El Eşyalar Alınır
İkinci el eşyaları elden çıkarmak zor ve zahmetli olduğu için ikinci el eşya alan yerler bulmak da sizi uğraştıracaktır. Eşyanızı satmak için bir spotçu aramakla uğraşmak istemiyor olmanız çok normal. Çünkü bu tür yerler genellikle bir merkezde toplanır ve sizin oraya gitmek için vakit ayırmanız gerekir. İşte bunlarla uğraşmak özellikle çalışan kişiler için oldukça zor olacaktır.

Bu yüzden bizler ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmanız için size harika bir fırsat sunuyoruz. Bizi aramanız halinde söz konusu eşyanızı evinden teslim alıyor ve ederi neyse ödüyoruz.
Ön Değerlendirme
İkinci el eşyanızın bilgisini sunmanız ya da fotoğrafını göndermeniz halinde sizin için bir ön değerlendirme yapabiliriz. İkinci el eşya alanlar bu değerlendirmeyi yapmayacaktır. Dükkan dükkan dolaşıp sormanız gerekecektir.

ucuz ikinci el eşya

Ancak bize göndereceğiniz bir fotoğraf ile fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatta anlaşılması halinde ekibimiz adresinize gelerek eşyanızı alacaktır. İkinci el beyaz eşya alanlar ile uğraşmaktansa yine beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya ya da antika ürünler için bizi arayabilirsiniz. turkiyenin her yerine hizmetler sunulmaktadir ve bu hizmetlerden herkez yararlana bilir