İkinci El Eşya Alanlar

istbolgesel

Banned
10 Mar 2018
17
0
0
2nci el eşyalarınızı kendi değerinde satabileceğiniz bir yer. Kullanmadığınız veya yenilemek istediğiniz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırınınızı ikinci el satabilirsiniz.

İkinci el eşya alan yerler arasında eşyalarınız en hızlı şekilde evinizden teslim alınır ve ücretsiz nakliyattan yararlanabilirsiniz. Anadolu Yakasında İkinci el eşya alan yerler arasında en iyilerinden bir tanesidir. Kullanılmış eşyalarınızı çope atmak yerine küçük de olsa bir bütçe edinmiş olursunuz. Ayrıca bunu yapmanız çok kolay sadece telefonla arayıp ulaşmanız mümkün.

Eğer anadolu yakasında 2nci el eşyanızı satmak istiyorsanız bu buzdolabı, çamaşır veya bulaşık makinesi de olabilir, sadece bizi aramanız yeterli ve adresinizden biz kendimiz gelip teslim alıyoruz. Üsküdar, Ataşehir, Libadiye, Kadıköy, Fenerbahçe, Caddebostan, Erenköy, Bostancı, Küçükyalı, Tuzla, Beykoz Bölgelerinden bir tanesine yakınsanız hiç düşünmeden bizi arayabilir ve satmak istediğiniz eşyanın hakkında bilgi edinebilirsiniz. Fiyat hakkında bilgi edinebilir ve o anki gerçek değeri ne ise o kadara satma garantisini alabilirsiniz.
 

Benzer konular