Hydrafacial Yöntemi ve Aşamaları

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde ykismail tarafından oluşturulan Hydrafacial Yöntemi ve Aşamaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 901 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Hydrafacial Yöntemi ve Aşamaları
Konbuyu başlatan ykismail
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ykismail

ykismail

Kayıtlı Üye
30 Mar 2018
5
0
0
Offline
Hydrafacial Aşamaları Nelerdir?
Dış etkenlerin sayesinde yüzün kirlenmesi, yer çekiminin etkisiyle zamanla oluşan sorunlar ve genetik faktörler gibi bir çok etkenden dolayı zaman içerisinde yüz, boyun ve dekolte gibi kısımlar elastikliğini ve nemini kaybedebilmektedirler.

Bu durumun sonucunda da bu bölgelerde yapısı bozulmuş cilt dokusu, lekelenmiş ciltler, sivilceler ve kuru ciltler meydana gelebilmektedir. Bu durum da elbette ki cildin pürüzsüz bir halde olmasını engellemektedir.
Bu noktada ciltlerinin son derecede taze ve pürüzsüz görünmesini isteyen kişiler birtakım yöntemler ile ciltlerini yenileyerek son derecede genç ve diri ciltlere sahip olmayı istemektedirler.

Kişiler böyle bir arzu içerisinde olduklarında hydrafacial yöntemi ile istediklerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu yöntemlerin uygulanması sayesinde cilt kusurları büyük ölçüde giderilerek kişiler son derecede diri ve taze ciltlere sahip olabilmektedirler.

Son derecede acısız, güvenilir, kalıcı ve hızlı olan bu yöntem sayesinde kişiler pürüzsüz ciltlere sahip olabilmektedirler. Bu yöntem ile cilt son derecede özel olan bir vakum ile ilk olarak temizlenmektedir.

Daha sonrasında ise cilde çözünürlüğü son derecede yüksek olan bir sıvı enjekte edilmektedir. Cilde çözünürlüğü yüksek olan antioksidan içeren serum enjekte edildiğinde iyi bir şekilde cilde yediriliyor. Hydrafacial yöntemi ile cilde kırmızı ve mavi ledler ile problemlere yönelik olacak şekilde uygulanmaktadır.

Bu noktada kızarıklıklar, morluklar, ödemler ve çizikler gibi sorunlar sonuç anında olacak bir şekilde giderilebilmektedir.


Hydrafacial Aşamaları

Derinlemesine olacak bir şekilde vakum sistemiyle temizlenen cilde daha sonrasında sıvı özel bir serum enjektesi yapılarak peeling işlemi gerçekleştirilmektedir. Cilde hiçbir şekilde tahriş olmadan lekeler, akneler, siyah noktalar ve cildin gözenekleri bu yöntem ile giderilmektedir.

Cildin üst tabasında gerçekleştirilen serum infüzyonu için kişilerin cilt yapılarına göre farklı serumlar kullanılmaktadır. Bu serumların temizlendikten sonra cilde uygulanması sayesinde ciltte bulunan siyah noktalar, lekeler ve ince çizgiler gibi sorunlar son derecede hızlı ve kalıcı olacak bir biçimde giderilmektedir.

Yine temizlik aşaması ve serum aşaması tamamlanması ardından cilde yapılacak olan nem takviyesi de özel nemlendirici solüsyonlar, peptidler ve antioksidanlar gibi yöntemler ile uygulanmaktadır. Hydrafacial aşamaları yine led tedavisi ile sona erdirilen bir işlem olmaktadır.

Güzellik merkezimizde bu işlemlerde mavi ışık sayesinde sivilceler ve akneler giderilmektedir. Yine ince kırışıklıkların giderilmesi adına da kırmızı ışık kullanılmaktadır.

Böylelikle de bizleri tercih ederek bu yöntemi kullanmak isteyen kişiler kesin ve kısa süre içerisinde sorunlarından kurtulabilmektedirler.

Detaylar: http://www.aslitarcan.com/ Sayfasında bulunmakta tavsiye ederim.