hostingbirligi.net projemiz hakkında ...

29 May 2018
9
0
0
Merhabalar;

Web master sitelerinde vede burada bile Hosting firmalarından yada kendilerini hosting firması diye tanıtıp müşteri mağdur edenler hakkında şikayet konuları görüyoruz.

Bu sorunu çözmemiz lazım.

Ben sadece bu konuda değil bütün konularda akıl va mantık çerçevesinde mutlaka bir çözüm olacağını düşünüyorum.

Hiç bir sorun çözülemez diye bir cevabı kabul etmiyorum.

Sadece çözme süresi daha uzun olur, ama sorun çözülür. Sabretmemiz lazım.

Hosting birliği adı altında bir oluşum kurmak vede güvenilir hosting firmalarını bu çatı altında toplamak vede aynı zamanda firmalar dışında kullanıcılarında bu platforma üye olmasını sağlamak , olabilir.

Tabikide bu platforma üye olmak isteyen firmaları zorlu bir süreç bekliyor olacak derken zaten işini dürüst yapan firmalar için kolay olacaktır.

Tabiki bu şartları karşılamayan ama işini dürüst yapan kişiler de kurumsal imajı sağladıktan sonra bu çatı altına girebilecektir.

Tabikide bu birliğin kurulması ile vede işini düzgün yapan firmaların birlikte olduğu bir oluşum olduğu için bir güven ortamı olacağını düşünüyorum.

Her oluşum yada her sorun çözücü etkileşimler her zaman %100 olarak kurulmaz , kurulamaz diyte düşünüyorum.

Her işlemimiz Adım Adım olmalıdır.

Zaten İlk adım olarak www.hostingbirligi.net alan adı tescil edilmiş durumda ; vede ilk taşı koyduk , önemli olan diğer taşları koymak isteyen firmaların olması gerektiği ..

Herşey Sırayla ve zamanın da Olmalıdır.

Sizlerin Bu konudaki yorumları nelerdir?

Yorumlarınızı bekliyorum...

Son düzenleme:

türko

Banned
1 Haz 2018
50
0
0
wmaracınızdaki konuyu buraya taşıdın galiba çok belli bari editleseydin

29 May 2018
9
0
0
wmaracınızdaki konuyu buraya taşıdın galiba çok belli bari editleseydin
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Evet birçok web master sitesinde konuyu açtım çünkü önemli bir konu !

Çok fazla çalışan birisiyim , vede her insan gibi sizin yukarıda alay eder gibi bahsettiğiniz hataları herkes gibi yapıyorum .

İnsanlık halidir , dalgınlıktır.

Sizde olsanız bende olsam , başkasıda olsa tekrar yazmak yerine kopyala yapıştır yapar .

Şimdi alay eder gibi yorum yazarak elinize ne geçti ?

Ben size söyleyim , Böyle hatalar yapan insanlar görünce nasıl davrandığınızı belli ettiniz!

Vede haliyle böyle yorumlar almaya devam edeceksiniz .

Saygılarımla

türko

Banned
1 Haz 2018
50
0
0
Hiç bir kurum yada şahısın sizinle dalga geçmek gibi bir durumu bulunmuyor Sn. [MENTION=775]Bilişim Hosting[/MENTION]. Orada yazılan mesajın amacı sizi kırmak yada incitmek veya rencide etmek için de söylenmedi.İnsan hata yapar gayet normal bir durum düzeltmeniz amaçlı yazmıştım. Lakin yaptığınız yorum bu şekildeyse müşterilere nasıl davrandığınızı merak ediyorum. Demek size herhangi bir şekilde eleştiri yapılmamalı öyle değil mi?
Müşteri geldi size laf söyledi ona hemen trip atarsanız ticareti öğrenmemişsiniz derim. Eleştiriye açık olun. Net Olun Sınırı geçmeyin.

29 May 2018
9
0
0
Hiç bir kurum yada şahısın sizinle dalga geçmek gibi bir durumu bulunmuyor Sn. [MENTION=775]Bilişim Hosting[/MENTION]. Orada yazılan mesajın amacı sizi kırmak yada incitmek veya rencide etmek için de söylenmedi.İnsan hata yapar gayet normal bir durum düzeltmeniz amaçlı yazmıştım. Lakin yaptığınız yorum bu şekildeyse müşterilere nasıl davrandığınızı merak ediyorum. Demek size herhangi bir şekilde eleştiri yapılmamalı öyle değil mi?
Müşteri geldi size laf söyledi ona hemen trip atarsanız ticareti öğrenmemişsiniz derim. Eleştiriye açık olun. Net Olun Sınırı geçmeyin.
Merhabalar ; [MENTION=784]türko[/MENTION]

amacım tartışma ortamı oluşturmak değil , amacım sizin verdiğiniz cevaplara verdiğiniz cevaplar orantısında cevap vermek .

sizin yorumunuz böyledir

"wmaracınızdaki konuyu buraya taşıdın galiba çok belli bari editleseydin"

Konuyu açan bir web hosting firması haliyle kurumsal bir kimlik olduğunu burada belirtmiş .

Sizin cevabınız hiç bir firmaya söylenecek cevapmı?

Durun ben sizin yerinize cevap vereyim , sizin verdiğiniz cevap freelancer grafik tasarım yapan emekçi arkadaşlarımıza verilen bir cevaptır.

yani sizin verdiğiniz cevap bir kurumsal firmaya verilmesi gereken bir cevap değil! İlk önce verdiğiniz cevaba bakınız ...

Yukarıdaki Cevap yerine şunu yazsaydınız!

Wmaraci.com daki konuyu burayada açmışsınız! Birkaç hata var onuda düzenlerseniz daha iyi olur . İyi günler dilerim.

Derseniz hiç bir firma bu yorumu yazan kişiye yada kuruma eksi bir yorum yazmaz teşekkür etmek düşer.

Bir kişiye yada bir kuruma cevap yazacaksanız ilk önce yazdığınız cevaplardaki uslübe bakmanız lazım. Bunlar çok önemli .

Gördüğünüz gibi müşteri adayı yada müşterilerimize trip atmıyoruz. Onların yorumlarına değer verdiğimiz için bu kadar yazıyoruz.

Ama kişilerinde kişiler ve kurumlar ile konuşmalarında nasıl bir uslüp ile konuşması gerektiğinin bilinmesinide istiyoruz.

Bir her şekilde netiz , ama herkesin belli bir sınırı olması lazım. Sadece sizin veya benim degil .

Burada Kurumsal kimliğimizle konu açar vede cevaplarız. Sizin ve bu sitedeki herkesinde ona göre cevap yazması vede ona göre görmesi daha iyi olur.

Saygılarımla

Son düzenleme:

Melisa

Kurumsal
1 Haz 2018
230
0
0
Çanakkale
işte o yüzden yerimizde sayıyoz türko size göre müşteri gep haklıdır :D
bana göre ya düzgünce işi olur yada hiç olmaz