Hosting domain nereden almayalim

11 Ara 2017
6
0
0
Domain-Hosting Nerden Almalıyım?
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir internet sitesi kurmak istiyorum ancak domain ile hostingi nereden satın alacağıma bir türlü karar veremedim. Bu konuda birçok kaynak taramama rağmen bir türlü fikirlerim netleşmedi. Bazıları yerli hosting tavsiye ederken bazıları yabancıların daha iyi olduğunu söylüyorlar. Anladığım kadarıyla ikisinin de avantajları ve dezavantajları var ancak hangisinin ağır bastığını anlayamıyorum.

Kurmak istediğim site basit bireysel bir site alacağı için başlarda çok fazla trafik alacağını da zannetmiyorum. Ancak ileride sıkıntı yaşamamak adına iyi bir yerden domain ve hosting satın almak istiyorum. Eğer bu konuda tecrübeli arkadaşlar var ise yardımcı olurlar ise çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

19 Ara 2017
19
0
0
Öncelikle hosting alırken dikkat etmeniz gereken konular sitenizin trafiğinin sınırsız olması ve eger sitede kartla ödeme yapacaksanız ssl sertifikası olmalıdır.Paketlerimizde domain hosting hediyemiz vardır.ANTALYA WEB TASARIM 0541 503 89 29 ararsanız yardımcı olurum.

Son düzenleme:
27 Şub 2018
14
0
0
Istanbul
vukuf.net
güzelhosting kullanıyorum, vukuf.net alanadım bu hostinge bağlı. hızlıdır. Güzeldir. Destek çalışmaları fazlasıyla yeterli. Çok memnunum. Her isteğe göre paketleri var. Tavsiye ederim hocam.

8 Nis 2018
20
0
0
Hosting konusunda Webmastersitesi üyesi olduğunuz için size yardımcı olabilirim. İyi çalışmalar.

Wiki

Banned
6 Haz 2018
63
0
0
Merhabalar iyi akşamlar dilerim öncelikle.
Size önerim seçimlerden sonrayı bekleyin Host veya Domain hizmeti almak için, şuan dolar yüksek ve firmalar Dolarla çalışıyorlar, seçimden sonra Doların düşmesi bekleniyor. Asıl mesele'ye gelecek olursak size önerilerim.
turhost.com
natro.com