Hosting domain nereden almayalim

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

Doktorgenc

Kayıtlı Üye
11 Ara 2017
6
0
0
Domain-Hosting Nerden Almalıyım?
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir internet sitesi kurmak istiyorum ancak domain ile hostingi nereden satın alacağıma bir türlü karar veremedim. Bu konuda birçok kaynak taramama rağmen bir türlü fikirlerim netleşmedi. Bazıları yerli hosting tavsiye ederken bazıları yabancıların daha iyi olduğunu söylüyorlar. Anladığım kadarıyla ikisinin de avantajları ve dezavantajları var ancak hangisinin ağır bastığını anlayamıyorum.

Kurmak istediğim site basit bireysel bir site alacağı için başlarda çok fazla trafik alacağını da zannetmiyorum. Ancak ileride sıkıntı yaşamamak adına iyi bir yerden domain ve hosting satın almak istiyorum. Eğer bu konuda tecrübeli arkadaşlar var ise yardımcı olurlar ise çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
 

Suskun0760

Kayıtlı Üye
19 Ara 2017
19
0
0
Öncelikle hosting alırken dikkat etmeniz gereken konular sitenizin trafiğinin sınırsız olması ve eger sitede kartla ödeme yapacaksanız ssl sertifikası olmalıdır.Paketlerimizde domain hosting hediyemiz vardır.ANTALYA WEB TASARIM 0541 503 89 29 ararsanız yardımcı olurum.
 
Son düzenleme:

tumayyildirim

Kayıtlı Üye
27 Şub 2018
14
0
0
Istanbul
vukuf.net
güzelhosting kullanıyorum, vukuf.net alanadım bu hostinge bağlı. hızlıdır. Güzeldir. Destek çalışmaları fazlasıyla yeterli. Çok memnunum. Her isteğe göre paketleri var. Tavsiye ederim hocam.
 

Hostidex

Kayıtlı Üye
21 Şub 2018
18
0
0
Merhabalar beyefendi,
Sorularınıza yanıt almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

birdigital

Kayıtlı Üye
8 Nis 2018
20
0
0
Hosting konusunda Webmastersitesi üyesi olduğunuz için size yardımcı olabilirim. İyi çalışmalar.
 

Wiki

Banlı Kullanıcı
6 Haz 2018
63
0
0
Merhabalar iyi akşamlar dilerim öncelikle.
Size önerim seçimlerden sonrayı bekleyin Host veya Domain hizmeti almak için, şuan dolar yüksek ve firmalar Dolarla çalışıyorlar, seçimden sonra Doların düşmesi bekleniyor. Asıl mesele'ye gelecek olursak size önerilerim.
turhost.com
natro.com